Jeremy Sochan z kontuzją. Opuścił przedwcześnie spotkanie! [WIDEO]
89
Views

Jeremy Sochan z kontuzją, przez którą musiał zakończyć przedwcześnie spotkanie z Los Angeles Lakers, które San Antonio Spurs przegrali 104 do 113. Polak zagrał jednak bardzo dobre zawody i kontynuuje bardzo dobrą formę z ostatnich spotkań!

Polak imponuje formą. Widać potencjał!

Co prawda Jeremy Sochan nie jest pierwszą opcją w ataku i wiele mu do tego brakuje, to jednak w ostatnich meczach naprawdę imponuje formą. Patrząc na ostatnie pięć spotkań naszego jedynego zawodnika w lidze NBA, skrzydłowy Spurs notuje średnio 15.8 punktów, 6.2 zbiórek and 2.6 asysty na mecz, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Jeremy Sochan z kontuzją. Opuścił przedwcześnie spotkanie! [WIDEO]
Jeremy Sochan z kontuzją. Opuścił przedwcześnie spotkanie! Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

Przeczytaj także: Fernando Santos od razu zrobi to, czego Sousa nie zrobił!

W dzisiejszym spotkaniu było podobnie. Pomimo tego, że Jeremy Sochan z kontuzją opuścił przedwcześnie spotkanie, to do momentu zejścia z parkietu zapisał na swoim koncie 14 punktów, 7 zbiórek i trzy asysty. Dołożył do tego dorobku również jeden przechwyt i trafił 43 proc. swoich rzutów, w tym 1 na 4 za trzy! Te liczby pokazują, jak wielki potencjał drzemie w 19-letnim zawodniku.

Jeremy Sochan z kontuzją. Opuścił przedwcześnie parkiet przeciwko Lakers

Niestety, Jeremy Sochan z kontuzją opuścił przedwcześnie parkiet w Crypto Arena. Polak urazu doznał w czwartej kwarcie, gdy chciał obrócić się z piłką. Jego lewa noga ułożyła się w dziwny sposób, a 19-latek zaraz po tym zaczął utykać i skierował się w stronę ławki rezerwowych, a następnie z członkami sztabu szkoleniowego udał się do szatni.

Szczegółowych informacji na temat urazu polskiego zawodnika jeszcze nie ma. Sugeruje się, że jest to skręcenie lub naciągnięcie jednego z mięśni. Nie wiadomo, ile może potrwać przerwa Jeremiego Sochana w grze. O tym powinniśmy dowiedzieć się w ciągu kilku godzin.

Sochan i legendy. Takiego meczu nie zagrał nikt od lat. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs
Jeremy Sochan podczas wykonywania rzutu wolnego jedną ręką. Fot. Reginald Thomas II/San Antonio Spurs

Źródło: NBA/Fot. Spurs

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.