Kanał TVP 4K wystartował! Oglądniemy Euro 2020 w wysokiej jakości!

Posiadacze telewizorów UHD 4K mają powody do radości. Telewizja publiczna uruchomiła kanał oferujący obraz w wysokiej rozdzielczości. To oznacza, że dzięki TVP 4K oglądniemy Euro 2020 w naprawdę dobrej jakości.

Mistrzostwa startują już jutro. Turniej otworzą Turcy i Włosi spotkaniem, które rozpocznie się o 21:00. Przypominam, że nasi rodacy zaczynają w poniedziałek, 14.06 o godzinie 18:00. Rywalem „biało-czerwonych” będzie Słowacja. Wróćmy jednak do świetnej wiadomości. TVP 4K to przede wszystkim wysoka jakość obrazu z HDR oraz dźwiękiem Dolby Atmos. Kanał będzie dostępny przez cały czas trwania Mistrzostw Europy. Możemy go uruchomić wtedy, gdy nasz telewizor obsługuje standard TVB-T2/HEVC, bądź posiadamy dekoder pozwalający na obiór TVP 4K. Na chwilę obecną możemy zobaczyć specjalną planszę. Niektórzy widzą czarny ekran. To dlatego, że oficjalne nadawanie rozpocznie się jutro.

Sprawdź również: Telewizory Samsung Neo QLED już w Polsce!

Kanał TVP 4K wystartował! Oglądniemy Euro 2020 w wysokiej jakości!

TVP 4K już dostępny. Euro 2020 w wysokiej jakości

Na łamach kanału zobaczymy nie tylko spotkania Mistrzostw Europy, ale także programy telewizyjne, które są z tym wydarzeniem związane. Koniec nadawania TVP 4K zapowiedziano wraz z końcem Euro 2020, czyli 11 sierpnia. Oczywiście, wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać spotkania i programy zupełnie za darmo, gdyż telewizja publiczna nie zamierza pobierać za korzystanie z kanału żadnych pieniędzy. Dotyczy to także operatorów takich jak np.: Orange, Canal+, UPC.

Więcej informacji powinniśmy odnaleźć na łamach strony telewizji publicznej.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...

Ile czasu potrzeba by schudnąć?

Szczególnie w okolicach Nowego Roku w naszych głowach pojawia...

Playstation 5 złamane! Hakerzy wygrali z zabezpieczeniami

Hakerom udało się złamać zabezpieczenia, czy też ograniczenia w...

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku. Studia...

Jerzy Brzęczek został zwolniony z Wisły Kraków!

Wisła Kraków w poprzednim sezonie spadła do I Ligi...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj