126
Views

Dzisiaj pisaliśmy Wam o cenach rtx-a 4090, który pojawił się w australijskich sklepach, a już pojawił się kolejny przeciek dotyczący wyglądu kart graficznych Zotac GeForce RTX 4090 AMP. Zdjęcia pochodzą z linii produkcyjnej niereferencyjnego modelu, a więc produkcja nowych kart graficznych od NVIDII idzie pełną parą.

Karta graficzna Zotac GeForce RTX 4090 AMP na zdjęciach!

O chłodzenie tego modelu ma dbać autorski system IceStorm 2.0, który obejmuje masywny radiator i trzy wentylatory. Dodatkowo karta ma być wyposażona w system podświetlenia Spectra 2.0. Nie zabrakło także backplate’u, a całość jest naprawdę…ogromna. To nie pozostawia nam jakichkolwiek wątpliwości i mówi, że karta może zająć nie tyle co trzy, ale nawet cztery sloty.

Karta graficzna Zotac GeForce RTX 4090 AMP na zdjęciach!
Karta graficzna Zotac GeForce RTX 4090 AMP na zdjęciach!

Poza zdjęciem karty graficznej, otrzymaliśmy także zdjęcie jej opakowania. Z niej doczytać możemy także, że model ten będzie posiadał dwie kości BIOS i najpewniej zegary GPU zostały fabrycznie podbite.

Źródło: videocardz

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii hardware.

Kategoria artykułu
Hardware
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.