Karty pamięci SanDisk Fortnite wchodzą na rynek!

Koncern Wester Digital poinformował, że rozpoczyna on współprace z Epic Games i Nintendo, czego efektem będą karty pamięci SanDisk Fortnite. Jak sama nazwa mówi, karty będą oficjalnie licencjonowanym produktem popularnego battle royale!

Karty pamięci SanDisk Fortnite wchodzą na rynek

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Darmowe battle royale o bajkowej oprawie przyciąga codziennie przed ekrany miliony graczy na świecie. Koncern Western Digital ogłosił, że rozpoczyna on współpracę z Epic Games i Nintendo, a jej efektem będą m.in. karty pamięci SanDisk Fortnite.

Przeczytaj także: Recenzja MSI HS01 Combo – stojak super, ale ładowarka…

Wester Digital ogłaszając współpracę z Epic Games, z pewnością trafi do fanów gry Fortnite. Marka zyskała taki status, że nie ogranicza się ona jedynie do gry komputerowej, ale logo Fortnite pojawia się już na wielu produktach, niekoniecznie tych związanych z gamingiem. Teraz do tego grona wejdą także karty pamięci SanDisk Fortnite.

Nośniki będą dedykowane do konsoli Nintendo Switch

Koncern Wester Digital zapowiedział, że na rynek trafią karty pamięci microSDXC Fortnite SanDisk, które będą przeznaczone do konsoli Nintendo Switch. Oczywiści karty pamięci SanDisk Fortnite wiążą się nie tylko z dodatkową przestrzenią na dane w przenośnym handheldzie, ale również z dodatkową zawartością w popularnej grze. Jakby inaczej!

Design nowych kart pamięci licencjonowanych grą Fortinte będzie inspirowany strojami postaci Skull Trooper i Cuddle Team Leader. Każda osoba, która zdecyduje się na zakup nośnika, dodatkowo otrzyma przedmiot Angular Flow Wrap, który będzie mogła wykorzystać w grze. Specyfikacja techniczna kart prezentuje się następująco – 100 Mb/s odczytu i 90 Mb/s zapisu. Producent zapewnia także dożywotnią gwarancję na nośniki.

Kart pamięci SanDisk Fortnite można już zamawiać w przedsprzedaży. Wersja 128 GB została wyceniona na 129,99 złotych, a wersja 256 GB kosztuje 239,99 PLN.

Źródło: Western Digital

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Orlen przejmuje włosko-czeską firmę recyklingową Remaq

Orlen przejmuje kolejną firmę. Tym razem jest to Remaq,...

Premiera kart AMD Radeon RX 7000 będzie 3 listopada

W dniu kiedy NVIDIA prezentowała najnowsze układy kart graficznych,...

Przez pomyłkę otrzymał od Google ćwierć miliona USD. Co na to firma? Nic.

Kto nie chciałby dostać za nic ponad milion złotych?...

OnePlus 11 Pro – specyfikacja ujawniona!

Wygląd OnePlus 11 Pro został ujawniony już w zeszłym...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj