W dniu dzisiejszym, tj. 24.02 o godzinie 19:00 rozpocznie się livestreaming na platformie Tidal z oficjalnego pożegnania Kobego Bryanta oraz jego córki Gianny. Uroczystość pt. “A Celebration of Life” ma odbyć się w Staples Center. Jest to miejsce, gdzie Kobe Bryant przez wiele lat występował jako zawodnik Los Angeles Lakers. Warto zauważyć, że streaming będzie dostępny nie tylko dla posiadaczy konta na platformie, lecz dla wszystkich osób zainteresowanych obejrzeniem relacji.

Kobe Bryant – ostatnie pożegnanie w Staples Center

Data uroczystości nie jest przypadkowa. 24.02.20 nawiązuje do numerów koszulek, z jakimi grali Kobe Bryant, a także jego córka Gianna. Mało tego, chodzi również o czas jaki znany koszykarz grał w lidze NBA. O wydarzeniu “A Celebration of Life” poinformowała Vanessa Bryant, czyli żona Kobego. Zapewne nie będzie dla nikogo zaskakującą informacją, iż wszystkie 20 tysięcy biletów na to wydarzenie zostało wyprzedanych wręcz błyskawicznie. Cały dochód ze sprzedaży ma zostać przekazany na cele charytatywne. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że organizatorzy poprosili osoby uczestniczące w “A Celebration of Life” o nieprzynoszenie kwiatów. W zamian za to lepszym rozwiązaniem będzie wsparcie fundacji Mamba & Mambacita Sports Foundation, której założycielem był Kobe Bryant.

Kobe Bryant "A Celebration of Life" pożegnanie dostępne w Tidal
Kobe Bryant "A Celebration of Life" pożegnanie dostępne w Tidal

A Celebration of Life – gdzie oglądać?

Pożegnanie Kobego Bryanta można oglądać na żywo na łamach platformy Tidal. Co ważne, wcale nie trzeba posiadać konta w tym serwisie, ponieważ przedsiębiorstwo udostępni livestreaming rozpoczynający się o 19:00 czasu polskiego zupełnie za darmo w otwartej dla każdego formie.

Aby przejść do strony z streamingiem wystarczy kliknąć w ten link.

Kobe Bryant "A Celebration of Life" pożegnanie dostępne w Tidal