Connect
To Top

Kolejny składany smartfon – powrót serii Motorola RAZR

Po rozmowie z oficjalnymi przedstawicielami marki pojawiły się informacje, że Motorola ma zamiar wypuścić składanego smartfona. Może on zadebiutować na rynku jeszcze w 2019 roku.

Składany smartfon Motorola

Będzie to kolejne urządzenie, które można będzie składać, jednak nie tak, jak zaprezentowane niedawno urządzenia od Samsunga czy Huawei’a. Telefon składać ma się bowiem poziomo, czyli tak jak starsze urządzenia z klapką (warto przypomnieć sobie jak wyglądała Motorola RAZR).

 

Motorola RAZR znów może być hitem

Jest to dość ciekawy pomysł, ponieważ rozłożone urządzenie prawdopodobnie będzie rozmiarów zwykłego smartfona, a nie tabletu jak ma to miejsce w przypadku Samsunga czy Huawei’a. Byłoby to wygodne rozwiązanie przy składanych urządzeniach, tym bardziej, że złożony smartfon zajmowałby mniej miejsca w naszych kieszeniach. Seria Motorola RAZR była dla wielu tym, czy jeszcze kilka lat temu pierwszy iPhone. Było to pożądane urządzenie, które każdy chciał mieć.

 

RAZR, czyli powrót do korzeni

Seria została opracowana w 2003 roku, a na rynku pojawiła się w trzecim kwartale 2004 r. Flagowym modelem była Motorola V3 wyposażona w Bluetooth, mini USB, obsługę protokołu WAP 2.0, aparat o rozdzielczości 640 x 480 pikseli i unikalną, smukłą sylwetkę.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media