154
Views

Składany smartfon Motorola

Będzie to kolejne urządzenie, które można będzie składać, jednak nie tak, jak zaprezentowane niedawno urządzenia od Samsunga czy Huawei’a. Telefon składać ma się bowiem poziomo, czyli tak jak starsze urządzenia z klapką (warto przypomnieć sobie jak wyglądała Motorola RAZR).

 

Motorola RAZR znów może być hitem

Jest to dość ciekawy pomysł, ponieważ rozłożone urządzenie prawdopodobnie będzie rozmiarów zwykłego smartfona, a nie tabletu jak ma to miejsce w przypadku Samsunga czy Huawei’a. Byłoby to wygodne rozwiązanie przy składanych urządzeniach, tym bardziej, że złożony smartfon zajmowałby mniej miejsca w naszych kieszeniach. Seria Motorola RAZR była dla wielu tym, czy jeszcze kilka lat temu pierwszy iPhone. Było to pożądane urządzenie, które każdy chciał mieć.

 

RAZR, czyli powrót do korzeni

Seria została opracowana w 2003 roku, a na rynku pojawiła się w trzecim kwartale 2004 r. Flagowym modelem była Motorola V3 wyposażona w Bluetooth, mini USB, obsługę protokołu WAP 2.0, aparat o rozdzielczości 640 x 480 pikseli i unikalną, smukłą sylwetkę.

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalsze informacje.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Mikolaj Jarosz

Interesuję się branżą Aero i Automotive, sportami motoryzacyjnymi oraz dziennikarstwem motoryzacyjnym. Moją uwagę w szczególności kieruję ku Formule 1. Poza tym moja pasja to koszykówka, a dokładniej NBA. Sam wielokrotnie brałem udział w Akademickich Mistrzostwach Polski i reprezentowałem PRz. Wolny czas staram spędzać aktywnie - na rowerze lub grając w tenisa ziemnego. Interesuję się również kinem i lubię zakończyć dzień dobrym filmem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.