148
Views
Konto Pornhub usunięte z instagrama. Powód nieznany
Konto Pornhub usunięte z instagrama. Powód nieznany

Konto Pornhub usunięte z instagrama z gigantycznymi zasięgami, albowiem konto miało 13 milionów obserwujących i ponad 6 tysięcy postów, lecz nie to jest najwazniejsze, ponieważ nie znamy powodu zablokowania konta, tyn bardziej, że profil nie łamał regulaminu.

Przeczytaj także: ByteDance, firma, do której należy TikTok, planuje stworzenie własnego procesora!

Konto Pornhub usunięte z instagrama. Powód nieznany

Pomimo braku dowodów pojawiają sie pewne poszlaki, które całkiem sensownie łączą nam się w całość. Mowa dokładnie o takiej postaci jak Laila Mickelwait, która jest działaczka przeciwko na rzecz handlu seksem, a także anty-pornhub. Mówi sie ma, że miała ona dostarczyć wystarczające dowody przeciwko Pornhub do firmy Meta, Które wskazywały, że konto to łamało regulamin. Szczegółów jednak na ten temat nie znamy, tak samo jak nie mamy pewności czy informacja ta jest w 100% prawdziwa.

Źródło: Antyweb

Kategoria artykułu
Internet
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.