Site icon MenWorld.pl

Krzysztof Piątek zmieni klub? Wielkie oczekiwania. Liga Mistrzów na horyzoncie!

Piątek znalazł się w kręgu zainteresować klubu, który w tym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. Mowa tutaj o FC Kopenhadze, duńskiej drużynie, której barwy reprezentuje już Kamil Grabara. Krzysztof Piątek zmieni klub? Czy polski napastnik spełni wielkie nadzieje w nim pokładane?

Krzysztof Piątek zmieni klub? Kierunek Dania?

Napastnik reprezentacji Polski po świetnym epizodzie w Genoi zapracował sobie na transfer do AC Milanu. Drużyna Rossoneri potrzebowała napastnika i sięgnęła po Polaka w połowie sezonu. Piątek błyszczał w mediolańskim klubie jedynie pół sezonu, a w 36 spotkaniach strzelił 13 bramek. Włoski klub nie widział przyszłości Polaka, dlatego też został on sprzedany do Herthy BSC.

Krzysztof Piątek w Hercie Berlin
Krzysztof Piątek w Hercie Berlin

Przeczytaj także: Paul Pogba był więziony i szantażowany przez swojego brata

Nadzieje były duże, ponieważ Krzysztof Piątek miał pomóc niemieckiemu klubowi w walce o topowe miejsca w tabeli. Niestety, na początku nie mógł przekonać do siebie trenera, a potem doznał kontuzji kostki, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Przez to też nie pojechał na Mistrzostwa Europy 2022. Po powrocie został wypożyczony do Fiorentiny, jednak po obiecującym początku, forma znowu przygasła. Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Piątek zmieni klub.

Liga Mistrzów w Kopenhadze. Piątek pomoże?

Okazuje się, że Krzysztof Piątek znalazł się na celowniku duńskiego zespołu FC Kopenhaga. W transferze pokłada się spore nadzieje, zwłaszcza że mistrz Danii w tym sezonie zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Zmierzy się on w niej z Manchesterem City, Borussią Dortmund oraz Sevillą. Priorytetem jest sprowadzenie napastnika, a głównym kandydatem jest właśnie Polak.

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek zmieni klub? Wielkie oczekiwania. Liga Mistrzów na horyzoncie!

Według najnowszych informacji rozmowy pomiędzy klubami trwają. Johhny Kokborg, duński dziennikarz sportowy twierdzi, że Krzysztof Piątek może zostać gwiazdą tamtejszej ligi. Mówi jednak, że kluczowe w osiągnięciu tego sukcesu jest zdrowie napastnika.

Źródło: Meczyki.pl

Exit mobile version