109
Views

W sobotę, 18 czerwca odbędzie się gala KSW 71. W walkach wieczoru wystąpi wielu znanych zawodników! Między innymi Różal wraca do KSW, natomiast Szpila debiutuje w klatce.

KSW 71- debiuty i powroty

Gala KSW 71 to wiele ciekawych pojedynków. Cała rozpiska przepełniona jest znanymi nazwiskami zawodników z polskiej i zagranicznej sceny MMA. Wszystkie oczy szczególnie zwrócone są na dwa pojedynki. W jednym z nich w klatce KSW zadebiutuje Artur Szpilka, który zmierzy się w rewanżowej walce z Serhiyem Radczenko. Obaj panowie “spotkali się” ze sobą w ringu bokserskim. Wtedy lepszym zawodnikiem był “Szpila”, który wygrał decyzją sędziowską.

Do klatki wraca również Marcin Różalski. Po pięciu latach absencji podejmie się starcia przeciwko legendzie K1, Errolowi Zimmermanowi. “Bonecrusher” ma na swoim koncie blisko 120 zawodowych pojedynków w formule kickboxingu. Jego debiut w KSW również będzie zakontraktowany na pojedynek stójkowy. Ze względu na “nieaktywność” obu zawodników w ostatnich latach możemy potraktować to starcie jako pojedynek pokazowy.

Walka o pas mistrzowski!

KSW 71 to również czas rozstrzygnięcia dominacji w kategorii lekkiej. Marian Ziółkowski podejmie w klatce Sebastiana Rajewskiego. Rajewski wywalczył sobie prawo do walki o pas przez serię trzech zwycięstw w kategorii lekkiej. Pokonywał kolejno Savo Lazicia, Artura Sowińskiego i Niklasa Backstroma.

Ziółkowski zwany “Golden Boyem” po udanym transferze z FEN dla federacji KSW stoczył 7 pojedynków, a 5 z nich zwyciężył. W ostatnim pojedynku decyzją sędziów pokonał Borysa Mańkowskiego.

Link do PPV dostępny tutaj!

Źródło zdjęć: portal mmarocks.pl, sport.interia.pl.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.