Mbappe zarobił właśnie 40 mln euro od PSG. Tak trzeba żyć!
123
Views

Kylian Mbappe dogadany z Realem Madryt? Jak podaje francuski dziennikarz, Santi Auony, francuski gwiazdor miał dojść do porozumienia z Królewskimi, czego efektem mają być przenosiny napastnika na Estadio Santiago Bernabeu na zasadzie wolnego transferu tego lata.

Saga z przenosinami Francuza trwa dalej

O transferze Kyliana Mbappe do Realu Madryt słyszymy już od kilku sezonów i co jakiś czas powraca temat dopiętego transferu. Tym razem jest podobnie. Ceniony dziennikarza, Sant Auony, przekazał, że obecny napastnik Paris-Saint Germain, dogadał się z klubem ze stolicy Hiszpanii.

Mbappe podjął decyzję. Poinformował o tym PSG!; PSG wyceniło Kyliana Mbappe. Czy naprawdę jest tyle wart?; Mbappe w Al-Hilal ma zarobić 700 mln euro za rok gry!; Marca: Wymiana Mbappe nabiera rozpędu! "Jest blisko"; Mbappe zarobił właśnie 40 mln euro od PSG. Tak trzeba żyć!; Media: Kylian Mbappe dogadany z Realem. Przenosiny w tym roku!
Media: Kylian Mbappe dogadany z Realem. Przenosiny w tym roku! Fot. Author Unknown

Przeczytaj także: Lewandowski oszukany? PSG manipulowało przy Złotej Piłce Messiego?

Przez kilka ostatnich dni Real Madryt i przedstawiciele zawodnika pracowali na dojściem do porozumienia w sprawie kontraktu francuskiego napastnika. Według Auony’ego obie strony dopięły ostatnie szczegóły, co oznacza, że piłkarz przeniesie się na Estadio Santiago Bernabeu w lecie tego roku.

Media: Kylian Mbappe dogadany z Realem. Przenosiny w tym roku!_1
Media: Kylian Mbappe dogadany z Realem. Przenosiny w tym roku! Fot. Santi Auony @X (Twitter)

Kylian Mbappe dogadany z Realem Madryt

Wieści przekazane przez dziennikarza są bardzo zaskakujące, ponieważ jeszcze wczoraj, tj. w niedzielę 7 stycznia, dziennik The Times informował o tym, że Francuzowi nie śpieszy się z podjęciem decyzji, a tym bardziej z przenosinami ze stolicy Francji. Miał on czekać na nowe oferty, a te miały nadejść z Premier League. Dziś jednak informacje są zupełnie inne.

Oczywiście szczegółów transferu nie podano i na pewno trzeba będzie na nie poczekać do ogłoszenia oficjalnego transferu. A ten będzie prawdopodobnie darmowy, ponieważ kontrakt napastnika z PSG kończy się 30 czerwca 2024 roku i będzie mógł odejść z Parku Książąt na zasadzie wolnego transferu.

Wartość rynkowa napastnika reprezentacji Francji to ok. 180 milionów euro. PSG rzekomo nie wie nic o potencjalnym dogadaniu się pomiędzy zawodnikiem a Realem Madryt.

Media: Kylian Mbappe dogadany z Realem. Przenosiny w tym roku!
Francuski klub oznajmił, że nie wie nic o osiągnięciu porozumienia pomiędzy Mbappe a Realem Madryt. Fot. X (Twitter)

Źródło: Santi Auony @X

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.