Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię; iPhone zadba o Twój wzrok i powie, kiedy jesteś za blisko ekranu; Apple pozwało 111-letnią firmę. Zobaczcie, czy słusznie; Sprzedaż serii iPhone 15 będzie opóźniona? Nowe informacje!
182
Views

Szybkie ładowanie iPhone 15 stanie się rzeczywistością. Według najnowszych informacji, przyszłe modele serii 15 będą wyposażone w długo wyczekiwaną technologię ładowania, która pozwoli na osiągnięcie prędkości sięgającej 35W. Patrząc na konkurencję, nie jest to zbyt dużo.

Ładowanie iPhone 15 będzie zdecydowanie szybsze

Ulepszenie w dziedzinie ładowania daje nadzieje na wyeliminowanie długiego czasu oczekiwania na pełne naładowanie baterii. Dotychczasowe modele iPhone’a osiągały prędkości ładowania wynoszące około 18-20W. Ładowanie iPhone 15 będzie możliwe z mocą 35W! W praktyce oznacza to podwójne przyspieszenie względem poprzednich rozwiązań, co ma zapewnić użytkownikom błyskawiczne ładowanie.

Wygląd iPhone 15 Pro na zdjęciach! Grubszy i z USB typu C!; Ładowanie iPhone 15 będzie szybsze. Konkurencja się śmieje
Wygląd iPhone 15 Pro na zdjęciach! Grubszy i z USB typu C!

Przeczytaj także: Apple kończy z popularnym akcesorium! Korzystałeś z niego?

Nie tylko prędkość ładowania stanowi atrakcyjną cechę nowego iPhone’a 15. Informacje wskazują również na możliwość zachowania efektywności ładowania, nawet przy korzystaniu z pełnej prędkości. To oznacza, że użytkownicy nie muszą martwić się o spadek jakości ładowania, pomimo intensywnego korzystania z urządzenia w trakcie procesu.

Ładowarki 35 W w nowej serii smartfonów Apple

Choć szczegóły techniczne dotyczące tego rewolucyjnego procesu ładowania nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo, że Apple wciąż koncentruje się na zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej technologii dla swoich klientów. To także zbiega się z dążeniem firmy do tworzenia bardziej zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań w swoich produktach.

OnePlus 9 Pro - jak spisuje się w 2023 roku?; Ładowanie iPhone 15 będzie szybsze. Konkurencja się śmieje
Apple w końcu wykorzysta technologię szybkiego ładowania. Konkurencja od lat oferuje już szybsze rozwiązania. Fot. MenWorld, ładowarka OnePlus 9 Pro

Pomimo że informacje na temat dokładnej daty premiery iPhone’a 15 są wciąż niejasne, zapowiedź tej technologii ładowania z pewnością budzi duże zainteresowanie wśród społeczności miłośników urządzeń giganta z Cupertino. Trzeba jednak podkreślić, że 35 W na tle konkurencji, gdzie mówimy nawet o mocy 120 W, nie jest zbytnio imponujące. Jest to jednak krok w dobrą stronę!

Źródło: WCCFTech

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.