Connect
To Top

Lamax Sounder SO-1 – przenośny głośnik bluetooth

Przenośny głośnik bluetooth przydaje się w wielu sytuacjach. Co prawda mamy zimę, ale warto już teraz wyposażyć się w tego typu sprzęt, który umili wypady ze znajomymi – na ognisko, nad wodę, czy gdziekolwiek tylko będziecie chcieli. Przetestowałem Lamax Sounder SO-1. Czy jest to sprzęt godny uwagi? Sprawdźmy to!

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Od razu muszę zaznaczyć, że jestem fanem dobrego brzmienia, dlatego mocno krytycznym okiem (uchem?) podchodzę do sprzętu audio. Nie inaczej jest w tym przypadku. Przenośny głośnik bluetooth ma umilać nam spędzanie czasu, dlatego musi oferować dobrą jakość dźwięku. Tak naprawdę tylko jeden z dotychczas przetestowanych przeze mnie przedstawicieli tego typu urządzeń wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Był nim Razer Leviathan Mini, który grał naprawdę świetnie jak na swój rozmiar. Jeśli więc poszukujecie dobrego brzmienia i możecie przeznaczyć około 500 – 600 złotych na głośnik bluetooth to wydaje będą to dobrze wydane pieniądze. Co ciekawe, jest to urządzenie, które ma już dwa lata. Przez ten czas nie spotkałem się z lepszym głośnikiem, serio. Dziś jednak zajmiemy się nieco tańszym, ale nadal nie najtańszym głośnikiem. Wodoszczelna obudowa, spore gabaryty, ładny wygląd, specjalne wzmocnienie tonów niskich. Na papierze wygląda to nawet dobrze. Przekonajmy się, co w praktyce oferuje Lamax Sounder SO-1.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.