Lewis Hamilton w Ferrari! Anglik podpisał kontrakt!
88
Views

A więc stało się! Co jeszcze kilka godzin było jedynie plotkami, zostało potwierdzone. Jak podaje Sky Sports F1, Lewis Hamilton w Ferrari od 2025 roku! Anglik stał się bohaterem jednego z największych transferów w historii tego sportu!

Sky Sports F1 potwierdza plotki! Lewis Hamilton w Ferrari

Dziś rano pojawiły się informacje, które sugerowały, że Lewis Hamilton może przejść do włoskiej stajni Scuderia Ferrari. Pomimo tego, że Anglik podpisał jednoroczny kontrakt z Mercedesem z opcją przedłużenia o kolejny sezon, to jednak miał wątpliwości co do swojej przyszłości.

Przeczytaj także: Lewis Hamilton trafi do Ferrari? Wielki transfer w F1 wkrótce?

Lewis Hamilton w Ferrari! Anglik podpisał kontrakt!
Lewis Hamilton w Ferrari! Anglik podpisał kontrakt! Fot. Author Unknwon, Source: TheFergusonWay @X (Twitter)

Te plotki potwierdziło Sky Sports F1! Lewis Hamilton w Ferrari od 2025 roku! Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 w barwach Mercedes AMG Petronas F1 Team występował od 2013 roku i to właśnie z niemiecką stajnią zdominował ten sport na wiele lat. Ta era jednak dobiegła końca, ponieważ Anglik zdecydował się na przejście do legendarnej włoskiej stajni z Maranello.

Szczegóły dotyczące kontraktu Hamiltona z Ferrari nie są jeszcze znane.

Źródło: Sky Sports 1

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.