Connect
To Top

Lexus LC w limitowanej wersji. Piękny jak zawsze

Wiecie, że Lexus LC jest już na rynku trzy lata? W tym roku, wraz z wprowadzeniem limitowanej serii LC 2020, flagowe coupe zyskało jeszcze więcej wyrafinowania. Aż dziwne, że da się go zyskać chociaż odrobinę więcej.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Piękne coupe dla tych, którzy lubią się wyróżniać

Nowy model z limitowanej serii powstał po to, by podkreślić stylową sylwetkę sportowego coupe, która obok wysokich osiągów i zaawansowanej technologii stanowi atut tego modelu. Transformacja zaczyna się od charakterystycznego koloru nadwozia Terrane Khaki, zarezerwowanego dla limitowej wersji Lexus LC. Subtelny w swojej głębi, a jednocześnie rzucający się w oczy kolor to charakterystyczny odcień zieleni. Komplet 21-calowych, dwukolorowych kół dopełnia całości, wznosząc na wyższy poziom wygląd modelu LC.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.