91
Views

Kruczek był związany z kadrą Polski przez 12 lat to pod jego wodzą Kamil Stoch zdobył dwa olimpijskie medale. Co było przyczyną słabszych wyników?

Złożyło się  sporo czynników. Choćby to, że u paru zawodników wystąpiło dużo natężenie tego, co dzieje się poza sportem. Jakąś rolę odegrał też przegrany wyścig w sprzęcie, ale ten dystans skróciliśmy – ocenił trener

Były trener polskiej kadry będzie pracował na Półwyspie Apenińskim.  Jak mówi Kruczek do takiej decyzji przekonał go powstający program szkolenia włoskich skoczków. Decyzja nie była podejmowana wyłącznie ze względów finansowych.

Wynagrodzenie nie było kwestią decydującą. Z początku zbagatelizowałem ofertę. A potem okazało się, że Włosi mają projekt zbudowania wszystkiego od podstaw i uruchomienia funduszów.

Kategoria artykułu
Sport
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.