123
Views

Dzisiejsze starcie, w którym wystąpi Marcin Wrzosek i Vaso Bakocevic elektryzuje fanów. Tym bardziej, że zawodnicy zawalczą na gołe pięści! 

Marcin Wrzosek z przeszłością w najlepszych organizacjach MMA. 

“The Polish Zombie” to postać, której fanom Polskiego MMA nie trzeba przedstawiać. Marcin Wrzosek ma bogatą przeszłość w federacji KSW, jak również epizod w najlepszej organizacji na świecie – UFC. Nasz reprezentant był zaproszony do wzięcia udziały w prestiżowym show The Ultimate Fighter, gdzie zwycięzca w nagrodę podpisywał kontrakt z organizacją UFC. Niestety, nasz rodak w finale przegrał swoją walkę z Julianem Erosą. “The Polish Zombie” może pochwalić się rekordem 14-7 w klatkach. Będzie to jego debiut w formule walk na gołe pięści.  

Face to Face zawodników zobaczcie tutaj!

Vaso “Psychopata” Bakocevic to prawdziwy weteran. 

Zawodnik pochodzący z Czarnogóry ma stoczone aż 62 zawodowe walki. Swój pokaźny rekord zawdzięcza występom w takich organizacjach jak WFC, KSW czy Bellator. Do naszej rodzimej organizacji Bakocevic nie miał szczęścia. Z trzech stoczonych pojedynków dla KSW przegrał wszystkie. Dla Vaso walka na gołe pięści z Wrzoskiem to nie pierwszyzna. W tej formule walczył już dwa razy i obie walki zwyciężył. Na gali Genesis 1 pokonał naszego rodaka Dariusza Rutkiewicza przez TKO w drugiej rundzie.  

Gala Wotore 5 odbędzie się już dziś o godzinie 20.00. Cena PPV wynosi 26.99 zł i jest dostępna do wykupienia tutaj

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.