Marcin Wrzosek zawalczy z „Psychopatą” na Wotore 5

Dzisiejsze starcie, w którym wystąpi Marcin Wrzosek i Vaso Bakocevic elektryzuje fanów. Tym bardziej, że zawodnicy zawalczą na gołe pięści! 

Marcin Wrzosek z przeszłością w najlepszych organizacjach MMA. 

“The Polish Zombie” to postać, której fanom Polskiego MMA nie trzeba przedstawiać. Marcin Wrzosek ma bogatą przeszłość w federacji KSW, jak również epizod w najlepszej organizacji na świecie – UFC. Nasz reprezentant był zaproszony do wzięcia udziały w prestiżowym show The Ultimate Fighter, gdzie zwycięzca w nagrodę podpisywał kontrakt z organizacją UFC. Niestety, nasz rodak w finale przegrał swoją walkę z Julianem Erosą. “The Polish Zombie” może pochwalić się rekordem 14-7 w klatkach. Będzie to jego debiut w formule walk na gołe pięści.  

Face to Face zawodników zobaczcie tutaj!

Vaso “Psychopata” Bakocevic to prawdziwy weteran. 

Zawodnik pochodzący z Czarnogóry ma stoczone aż 62 zawodowe walki. Swój pokaźny rekord zawdzięcza występom w takich organizacjach jak WFC, KSW czy Bellator. Do naszej rodzimej organizacji Bakocevic nie miał szczęścia. Z trzech stoczonych pojedynków dla KSW przegrał wszystkie. Dla Vaso walka na gołe pięści z Wrzoskiem to nie pierwszyzna. W tej formule walczył już dwa razy i obie walki zwyciężył. Na gali Genesis 1 pokonał naszego rodaka Dariusza Rutkiewicza przez TKO w drugiej rundzie.  

Gala Wotore 5 odbędzie się już dziś o godzinie 20.00. Cena PPV wynosi 26.99 zł i jest dostępna do wykupienia tutaj

1 - ilość komentarzy
  1. Impulsywność w socjopatii objawia się nagłymi aktami agresji lub ryzykownymi decyzjami, np. bójkami, bez poczucia winy. W odróżnieniu od BPD, gdzie impulsywność wynika z emocji, w socjopatii jest związana z brakiem sumienia. Neurobiologicznie, dysfunkcja kory przedczołowej ogranicza kontrolę impulsów, a niska aktywność ciała migdałowatego blokuje empatię. W przeciwieństwie do psychopatii, socjopaci działają mniej planowanie, co zwiększa ryzyko problemów prawnych. Terapia CBT może próbować rozwijać kontrolę, ale brak współpracy utrudnia efekty. Rozpoznanie wymaga oceny długotrwałych zachowań, takich jak agresja i lekceważenie norm, co odróżnia socjopatę od osoby z innymi zaburzeniami, np. chorobą dwubiegunową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama