154
Views

Włoska motoryzacja jaka jest, każdy wie – ekstremalnie piękna, subtelna i niesamowicie szybka. Po prostu ma w sobie to coś. Marki takie jak Ferrari, Pagani, czy Maserati dają o tym znać przy każdym prezentowanym czy zapowiadanym modelu. Ta ostatnia ma dla nas jednego asa w rękawie. O co dokładnie chodzi? O Maserati MC20 – nadchodzący supersamochód wprost z Modeny! Pojawiły się już pierwsze zdjęcia tego pięknego wozu. Zobaczcie sami!

Maserati MC20 – nazwa potwierdzona

Do wczoraj nie znaliśmy jeszcze oficjalnej nazwy przygotowywanego przez włoską markę nowego supersamochodu. Lecz w czwartek, 20 lutego, marka ogłosiła to na swojej stronie internetowej.

Maserati MC20 - nowy supersamochód wprost z Włoch!

Poza tą informacją, dostaliśmy jeszcze jeden precyzyjny przekaz: światowa premiera nowego supersamochodu odbędzie się w maju. Na tym, niestety konkrety od samego producenta się kończą. Nie oznacza to jednak braku spekulacji i przecieków.

Maserati MC20 – wygląd

W tej kwestii także nie pozostajemy z pustymi rękoma. Jakiś czas temu w sieci znalazły się zdjęcia nowego modelu w kamuflażu, co samo w sobie jest już wiarygodną bazą do spekulacji. Jak więc prezentuje się zakamuflowane, nowe Maserati?

Ta wizja ściera się jednak delikatnie z tym, co do sieci wpłynęło w ostatnich dniach. Nadchodzący model Maserati MC20 prezentuje się na nich zgoła inaczej. Sprzeczać się można, aczkolwiek mi osobiście wydaje się, iż prawdziwe zdjęcia zakamuflowanego egzemplarza są zgoła bardziej wiarygodnym źródłem wiedzy na temat wyglądu nowego Maserati. Same zaś grafiki koncepcyjne prezentują się tak:

Co sądzicie na temat tego modelu? Jak podoba się Wam? Podzielcie się swoją opinią w naszych mediach społecznościowych oraz w sekcji komentarzy poniżej!

Źródło: motor1.com

Tagi:
Kategoria artykułu
Motoryzacja

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.