Mercedes AMG GT i Mercedes AMG GT 4door na rok 2020
Mercedes AMG GT i Mercedes AMG GT 4door na rok 2020

Mercedes AMG GT Black Series i nie tylko – już w 2020r

Mercedes AMG GT i Mercedes AMG GT 4door na rok 2020

Te trzy litery – AMG – kojarzą się z jednym – szybkimi samochodami z klasą. Tradycja tego oddziału Mercedesa ciągnie się wiele lat wstecz, przez cały okres swojego istnienia dając swoim użytkownikom niezapomniane wrażenia. A jak wiadomo – tradycja rzeczą świętą, toteż najszybszy model z aktualnej gamy Mercedesa – Mercedes-Benz AMG GT doczeka się swojej wzmocnionej wersji. Chodzi tu mianowicie o Black Series. Jak więc będą wyglądać Mercedes AMG GT Black Series i Mercedes AMG GT 4door na rok 2020? Sprawdźmy to!

Jak będą wyglądać Mercedes AMG GT Black Series i Mercedes AMG GT 4door na rok 2020?
Jak będą wyglądać Mercedes AMG GT Black Series i Mercedes AMG GT 4door na rok 2020?

 

Hybrydowa wersja 4door?

Przez dłuższy czas przyszłość tej edycji modelu AMG GT była niepewna. Miłośnicy marki mają duży powód do radości, gdyż jeden z członków zarządu Mercedes-AMG GmbH – Michael Knöller potwierdził w wywiadzie prace nad dwoma nowymi modelami. Jednym z nich – Mercedes AMG GT Black Series, drugim – AMG GT 4door w wersji hybrydowej plug-in. Pierwszy z wymienionych pojawiał się już na ulicach i torach w kamuflażu. Spójrzcie poniżej jak się prezentuje.

Na temat AMG GT  w wersji Black Series wiemy całkiem sporo (poza mocą, która nie została jeszcze ujawniona). A co z hybrydą plug-in w wersji czterodrzwiowej? Na jej temat wiemy tylko tyle, że powstanie. Czy wniesie coś nowego poza jednostką napędową? Tego nie wiemy.

 

Podsumowanie

AMG GT Black Series będzie wspaniałym przedłużeniem tradycji tworzenia unikatowych wersji sportowych samochodów. Nada jeszcze większej agresji i sportowego charakteru swoją nową zawartością. Hybrydowy Four-Door zaś będzie idealną konkurencją i bardzo dobrym graczem na prężnie rozwijającym się rynku hybryd. A Wam, jak się podoba i co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach i naszych mediach społecznościowych!

 

Źródło: motor1.com

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Microsoft kończy wsparcie dla Windows 7
To ostatni rok wsparcia Windows 7. Będziecie tęsknić?