Cristiano Ronaldo zaszokował cały świat i podpisał kontrakt z saudyjskim klubem Al Nassr. Czy Messi dołączy do swojego portugalskiego nemesis? Podobno największy rywal drużyny CR7 jest gotów zaoferować Argentyńczykowi dwa razy większy kontrakt!

Messi wygrywa mundial, CR7 wyjeżdża do Arabii Saudyjskiej

Leo Messi w końcu został mistrzem świata. Jego drużyna w spotkaniu finałowym prowadzonym przez Szymona Marciniaka pokonała Francję. Mecz ten zakończył się w serii rzutów karnych. Ostateczny triumf Argentyńczyka według wielu zakończył również debatę, kto jest najlepszym piłkarzem w historii piłki.

Przeczytaj także: Potężny wsad Sochana! Co za akcja Polaka!

Podczas gdy Messi świętował zwycięstwo na mundialu i przygotowywał się do kolejnego sezonu w PSG, Cristiano Ronaldo podpisał ogromny kontrakt z klubem z Arabii Saudyjskiej. Dokładne liczby nie są znane, jednak mówi się, że umowa warta jest 150/200 mln dolarów na rok. Czy Leo Messi dołączy wkrótce do swojego rywala?

Uderzyli w Ronaldo, ale wątpię by się tym w ogóle przejął
CR7 podpisał z saudyjskim klubem ogromny kontrakt!

Messi dołączy do Ronaldo? Ogromne pieniądze w grze!

Po tym, jak Cristiano Ronaldo dołączył do Al Nassr, sportowy świat zaczął spoglądać na sport w Arabii Saudyjskiej. Okazuje się, że to może nie być koniec szokujących transferów, ponieważ jak podaje hiszpański Mundo Deportivo, największy rywal Al Nassr, czyli Al Hilal chce zakontraktować Argentyńczyka!

Al Hilal chce rozbić bank! Dziennik sugeruje, że władze klubu są gotowe zaoferować Leo Messiemu kontrakt w wysokości 300 mln dolarów rocznie! Czy Messi dołączy do CR7 i ponownie zagrają w tej samej lidze?

Messi dołączy do Ronaldo? Jest oferta!
Czy Messi dołączy do CR7 i ponownie zagrają w tej samej lidze?

Źródło: Mundo Deportiva via Sportbible/ Fot. SkySports