Microsoft szykuje tajne wydarzenie. Będzie dotyczyć Windows 11?

Osoby, które zapisały się do programu Windows Insider otrzymują tajemnicze maile od Microsoft. W wiadomości można zobaczyć zaproszenie na tajemnicze wydarzenie. Może być ono kolejną prezentacją systemu Windows 11, którego premiera zbliża się wielkimi krokami!

Windows 11 powoli się do nas zbliża

Nowy system od Microsoft przyniesie naprawdę sporo zmian. Przede wszystkim Windows 11 będzie odmienionym systemem operacyjnym pod względem stylistyki. Minimalistyczny design okienek, inne umiejscowienie przycisku start, który będzie znajdował się na środku, czy wyśrodkowane paski zadań będą czymś zupełnie nowym dla użytkowników systemu Windows.

Przeczytaj także: Windows 11 z nieoficjalnych źródeł zawiera groźnego wirusa!

Windows 11, jak potwierdził Microsoft, będzie bardziej funkcjonalnym systemem, który zyska wiele ciekawych i przydatnych opcji. Jedną z nich jest np. zapamiętywanie pulpitów. W momencie odłączenia laptopa z W11 od monitora zewnętrznego i podłączenia go do innego, wszystkie okienka będą w tym samym miejscu. O systemie Windows 11 wiemy naprawdę dużo i nic tylko czekać na jego premierę.

Microsoft szykuje kolejne wydarzenie

Wydawca systemu przekazał sporą ilość informacji na temat nadchodzącego Windowsa. To, że wiemy dużo, nie oznacza, że wiemy wszystko. Microsoft wysłał zaproszenia do osób, które biorą udział w programie Windows Insider, w których zaprasza na tajemnicze wydarzenie. Nie wiadomo, czego będzie ono dotyczyć, ale najprawdopodobniej będzie to kolejna prezentacja dotycząca Windows 11.

„Dołącz do nas i zobacz, co nas czeka” -takie słowa znajdują się na zaproszeniu na wydarzenie, które odbędzie się 22 września o godzinie 17 czasu polskiego. Microsoft z pewnością szykuje coś wyjątkowego, dlatego też warto pojawić się na tym wydarzeniu. Sama premiera systemu Windows 11 została zaplanowana na 5 października 2021 roku. Zainstalujecie nowy system?

zaproszenie microsoft

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Autostrada A4 będzie darmowa? To by było zbyt piękne.

Autostrada A4 budzi mieszane uczucia wśród kierowców. Jedno jest...

Unia zdecydowała. Wszyscy mają mieć USB-C. iPhone też

Czyżby nadchodził koniec ery złącza Lightning? Wydaje mi się,...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!