Connect
To Top

Milion egzemplarzy Farming Simulator 19 sprzedanych w ponad tydzień

Polacy lubią rzeczy związane z rolnictwem. Mówi o tym program Rolnik szuka żony, czy też popularność gier takich jak Farming Simulator 19.

Milion egzemplarzy Farming Simulator 19 sprzedanych w dziesięć dni

Studio Giants Software od wielu lat dostarcza fanom rolnictwa gry, które są symulacją życia na wsi. Możemy za ich pomocą uprawiać pole, zostać sadownikiem bądź też zająć się hodowlą zwierząt. Firma ma powody do zadowolenia. Farming Simulator 19, a więc najnowszy tytuł związany z rolnictwem sprzedał się w ilości miliona egzemplarzy na całym świecie. Co ciekawe, przedsiębiorstwo na przekroczenie tej liczby musiało czekać zaledwie dziesięć dni. Gra cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem i znajduje się na szczycie sprzedaży zarówno w USA, jak i we Francji, Niemczech, UK oraz oczywiście w Polsce.

Co jest kluczem do sukcesu? Przede wszystkim Farming Simulator 19 posiada zaawansowany silnik graficzny, który przez producenta jest stale rozwijany. Gracze mogą prowadzić prawdziwe maszyny – w najnowszej odsłonie jest ich już ponad trzysta. Najważniejsze jest jednak to, że Giants Software słucha swoich fanów i wprowadza w kolejnych edycjach ulepszenia, o które prosili gracze. Ciekawie wygląda także tryb multiplayer, gdzie gracze mogą wspólnie zająć się uprawą roli. O popularności gry mówi także to, że streamerzy bardzo często podejmują się tworzenia filmów związanych z grą. Te z kolei są chętnie oglądane i komentowane przez widzów.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media