Connect
To Top

Motorola Moto G7 Power – test smartfona z pojemną baterią

Szukasz smartfona, który będzie wyposażony w pojemną baterię, w miarę wydajne podzespoły, a przy tym nie chcesz wydawać na urządzenie więcej niż tysiąc złotych? Chyba mam coś dla Ciebie. Oto Motorola Moto G7 Power, czyli model, wyposażony w akumulator o pojemności 5000 mAh. Prawdziwy król, jeśli chodzi o długość pracy. Zapraszam do lektury artykułu. Poznasz wszystkie zalety i wady bohatera testu.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziemy standardowy zestaw, do którego przyzwyczaili nas już producenci. Jest oczywiście smartfon Motorola Moto G7 Power, ładowarka z opcją szybkiego ładowania, przewód z końcówkami USB typu C, przezroczyste etui, zestaw dokumentów takich jak karta gwarancyjna i instrukcja obsługi. Jest też oczywiście “kluczyk” do otwierania tacki na kartę SIM. Co ciekawe, mamy tu pełnowymiarowy dual SIM z micro SD.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media