796
Views

Bateria to jedna z największych zalet Motoroli One

Model One został wyposażony w akumulator o pojemności 3000 mAh. Szczerze przyznam, że nie spodziewałem się, że będzie on tak bardzo wydajny. Przyzwyczajony do tego, że swoje Galaxy S8 muszę ładować przynajmniej raz dziennie cały czas pod ręką miałem kabel oraz kostkę zasilającą. Pojemność baterii w Motorola One z łatwością wystarczała na półtora dnia pracy. Ważną cechą baterii w tym modelu jest to, że nawet przy włączonej transmisji danych komórkowych rozładowanie w nocy nie przekraczało 5%.
Z łatwością przez 12 godzin mogłem przeglądać Twittera, Instagrama ,regularnie odwiedzać takie serwisy jak YouTube, Netflix czy Spotify. Jest to bardzo dobry wynik. Dzięki systemowi TurboPower po godzinie podpięcia telefonu do ładowarki spokojnie mogłem korzystać z urządzenia przez kolejny dzień. Naładowanie do pełna trwało około 100 minut.

1 2 3 4 5 6 7 8

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.