Connect
To Top

Motorola One – smartfon pracujący na czystym Androidzie

Motorola od zawsze charakteryzowała się smartfonami, które nie tylko przykuwały wzrok swoim eleganckim i prestiżowym wyglądem, ale również tym co oferowały swoimi możliwościami. Nawet jeśli nie były to flagowe modele telefonów to ich wykonanie i jakoś materiałów z pewnością przypominała urządzenia z najwyższej półki cenowej. Tak samo jest w przypadku testowanego przez nas smartfon Motorola One.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Telefon ten należy do rodziny smartfonów, które wyposażone zostały w czystego Androida. System ten sprawia, że Motorola One to bardzo dobry telefon, z którego chce się korzystać. Dziś przedstawiamy wam test smartfona, który prezentuje wysoki poziom, a przy okazji zachęca do zakupu swoją cena.

Wstecz1 z 8Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media