Muzyka na YouTube przy wyłączonym ekranie na iPhone. Krok po kroku!
127
Views

Muzyka na YouTube przy wyłączonym ekranie to opcja, która dostępna jest dla użytkowników opłacających abonament YouTube Premium. Jest jednak opcja, która pozwala obejść te ograniczenia. Sprawdźcie, jak zrobić to na iPhone!

Muzyka na YouTube przy wyłączonym ekranie 2024 bez Premium

Opłacanie YouTube Premium niesie za sobą wiele korzyści, jednak przede wszystkim pozwala na słuchanie muzyki przy wyłączonym ekranie, co dla wielu jest kluczową opcją. Abonament na YouTube Premium dla jednej osoby wynosi 25,99 zł na miesiąc, natomiast subskrypcja rodzinna została wyceniona na 46,99 złotych miesięcznie.

Przeczytaj także: Jak pobrać muzykę z YouTube w 2023? Jest na to prosty sposób

Jest jednak sposób na to, aby muzyka na YouTube przy wyłączonym ekranie działała za każdym razem, kiedy zablokujemy telefon. Jak zrobić to na iPhone? Sprawdźcie nasz poradnik krok po kroku, który pozwoli na korzystanie z tego rozwiązania na telefonach Apple w 2024 roku. Nie ma nic prostszego!

Słuchanie muzyki przy wyłączonym ekranie na YouTube krok po kroku

  1. Pierwszym krokiem jest uruchomienie przeglądarki Safari, wejście na YouTube.com oraz wyszukanie interesującego nas filmiku.
  2. Po wybraniu materiału klikamy ikonkę “aA”, która znajduje się obok paska adresu. Następnie wybieramy opcję “Poproś o witrynę pełną”.
  3. Po przeładowaniu witryny naciskamy “play” i czekamy na odtworzenie reklam, jeśli się pojawią. Reklamy przejdą w tryb pełnoekranowy, jednak po wyjściu z niego będziemy mogli je pominąć po upływie czasu, jeśli będzie to możliwe. Pamiętajcie, aby zignorować wszystkie propozycje przejścia do aplikacji mobilnej YouTube.
  4. Gdy oglądniemy wszystkie reklamy, uruchamiamy interesujący nas film, a następnie blokujemy telefon. Audio na moment się zatrzyma, więc będziemy musieli uruchomić je z ekranu głównego, bez konieczności odblokowywania telefonu.
  5. I koniec! Możemy cieszyć się słuchaniem materiałów na YouTube przy wyłączonym ekranie w naszym telefonie marki Apple.
Kategoria artykułu
Rozrywka
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.