YouTube bez reklam? Zobacz jak uruchomić! Na TV też działa!
1533
Views

Nasuwa się pytanie. Jak pobrać muzykę z YouTube? To prostsze, niż nam się wydaje. Wielu z nas lubi sobie posłuchać muzyki czy to w samotności czy w obecności znajomych, lecz nie każdy korzysta z aplikacji takich jak, Tidal czy Spotify. Słuchanie muzyki na YT wiąże się ze sporym zapotrzebowaniem na dane komórkowe, o ile słuchamy jej poza domem. Warto więc pobrać muzykę z YouTube na nasz komputer. Da się tak? Oczywiście!

Jak pobrać muzykę z YouTube?

Dziś dostępnych jest wiele aplikacji – także tych “przeglądarkowych”, które pozwalają na pobieranie muzyki z YT. W śród nich jest np. program 4K YouTube to MP3, który przychodzi nam z pomocą. Dzięki niemu możemy pobrać muzykę w formacie MP3, a następnie zgrać ją na dowolne urządzenie. Pozwala nam na zabranie naszej ulubionej muzyki gdzie tylko chcemy, bez zamartwiania się o znikające megabajty danych transferu internetowego. A jak dobrze wiemy, nie jest on najtańszy. Jednym warunkiem jest dziś tak naprawdę skopiowanie linku do piosenki, którą chcemy pobrać. Ot cała filozofia działania aplikacji internetowej, którą dziś pokażę.

Oczywiście, możemy zainstalować oprogramowanie do pobierania muzyki z YT na takich systemach jak Windows, Mac OS oraz Ubuntu. Czy jest to potrzebne? Oczywiście, że nie! Fakt, jeszcze kilka lat temu producenci nie rozważali stworzenia aplikacji na telefony. Nic w tym dziwnego. Technologia nie była tak zaawansowana aby nie trzeba byłoby bawić się w zgrywanie muzyki, tylko móc bezpośrednio pobierać na urządzenie.

YouTube bez reklam? Zobacz jak uruchomić na TV i Androidzie!
Jak pobrać muzykę z YouTube w 2023? Jest na to prosty sposób

Sprawdź również jak pozbyć się reklam z YouTube.

Krok po kroku, jak pobrać muzykę z YouTube

Korzystanie z tej strony jest dziecinnie proste i całość zamyka się w kilku krokach, które opisałem poniżej. Musicie podążać tylko zgodnie z instrukcjami i bez problemu będziecie mogli pobierać co tylko chcecie z YouTube.

  1. Włącz przeglądarkę.
  2. Włącz YouTube i skopiuj link do wybranego utworu, a następnie wklej go w adresie, który podajemy poniżej.
  3. Wpisz w wyszukiwarkę Google “YouTube downloader” i na pierwszej stronie wpisz link do muzyki z YouTube, którą chcesz pobrać
  4. Możesz wybrać pobieranie filmu – wtedy wybierasz opcję mp4 lub audio – wtedy mp3.
  5. Ciesz się pobranym utworem z Internetu!
Jak pobrać muzykę z YouTube? Jest na to prosty sposób
Jak pobrać muzykę z YouTube? Jest na to prosty sposób

Pozostałe aplikacje, które możemy pobrać

Wspomniana strona nie jest jedyną, którą możemy wykorzystać do pobierania muzyki z YouTube. Istnieje dużo różnych opcji pozwalających to zrobić. Nie mogę jednak o tym napisać. Dlaczego? Google bardzo złości się, gdy piszemy o tym jak pobrać muzykę z YouTube.

YouTube bez reklam? Zobacz jak uruchomić na TV i Androidzie!
YouTube bez reklam? Zobacz jak uruchomić na TV i Androidzie!

Są również ciekawe programy do pobierania muzyki z YouTube

Muszę się przyznać, korzystałem tylko z dwóch programów. O jakie chodzi? Nie mogę zdradzić – musicie poszukać w Google. Niestety.

Są aplikacje darmowe, lecz czasami możemy wykupić licencje, która pozwala na pobieranie zawartości całego kanału, czy większych playlist, co czasem jest naprawdę wygodne. Program również posiada wersję premium, która pozwala na pobranie całej zawartości kanału czy playlisty filmów. Jak pobrać muzykę z YouTube? Jak widać, to bardzo proste i z tym problemem poradzić sobie może każdy z nas.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.