Nagrani kierowcy ciężarówek to potencjalni mordercy. Sami zobaczcie

Ja rozumiem, że można irytować się, gdy inny uczestnik drogi jedzie zbyt wolno, a przecież bułki trzeba dowieźć bo bąbelki nie będą miały co jeść. Trzeba jednak zachować odrobinę oleju w głowie, by nie odwalać takich akcji jak nagrani kierowcy ciężarówek. Brak mi słów na to, co robi i jeden i drugi.

Dużo jeżdżę po naszych polskich drogach. Chociaż w sumie ostatnio i tak mniej, gdyż testowanie samochodów zostawiłem Tomkowi i Pawłowi. Tak czy inaczej, wiele w swoim życiu już widziałem, a i sam swoje za uszami mam. Doskonale wiecie jak irytujące jest to, jak kierowca ciężarówki wręcz nie patrząc wyjeżdża na lewy pas na ekspresówce i tak jadą sobie panowie: jeden 88 drugi 89 km/h nie zważając na to, że sznurek osobówek na lewym pasie jest już coraz dłuższy.

Nie wiem jakim trzeba być bezmózgiem, jak ci dwaj nagrani kierowcy ciężarówek, którzy doskonale wiedzą jak ciężkie pojazdy posiadają. A i tak i jeden i drugi według mnie to kretyni i potencjalni mordercy. Z resztą sami zobaczcie.

Nagrani kierowcy ciężarówek to… sam dokończ

Domyślam się, że byłeś w takim samym szoku jak ja. Jak można na zwykłej „krajówce” wyprzedzać ciągnikiem drugi ciągnik. Jeden idiota wiedział, że nie zrobi tego szybko. Drugi – równie głupi mógłby dla bezpieczeństwa innych zwolnić i dać się wyprzedzić. Ale nie! Ani jeden, ani drugi nie odpuści. Efekt? Wyprzedzanie na wysepce, skrzyżowaniach i tak dalej. Serio, ci nagrani kierowcy powinni mieć natychmiastowo odebrane prawo jazdy – z wszystkimi kategoriami rzecz jasna. Do tego kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów (WSZYSTKICH!) oraz dożywotni zakaz wykonywania zawodu kierowcy.

Żałosne, że i jeden i drugi zaczęli hamować dopiero wtedy, gdy zobaczyli busa na przeciwko. Jestem zażenowany. Mam nadzieję, że obaj poniosą konsekwencje. Nie ważne, że jeden z nich pochodzi prawdopodobnie z Estonii, gdyż takie posiada tablice. Aż się zagotowałem.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...

Tryb samolotowy nie będzie już wymagany podczas lotu!

Każdy kto choć raz podróżował samolotem dobrze zna tę...

Piłeś i jedziesz? Policja zatrzyma Ci samochód. Bezpowrotnie

Tak. Policja zatrzyma Ci samochód i to bezpowrotnie! W...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!