130
Views

Corsair VOID PRO RGB USB Premium Gaming Headset with Dolby Headphone 7.1 – słuchawki dla graczy

Jeśli dysponujesz wystarczająco dużym budżetem i szukasz słuchawek o profesjonalnej jakości, bez chwili wahania wybierz model marki Corsair. Headset podłączany za pomocą kabla USB jest przeznaczony do gry na komputerze. Oferuje bardzo wysoką jakość przestrzennego dźwięku. Wyróżnia się dużą czułością i sporą impedancją. Słuchawki dla graczy są też bardzo dobrze zaprojektowane i wykonane z materiałów zapewniających komfort nawet w trakcie wielogodzinnej rozgrywki.

Corsair VOID PRO RGB USB Premium Gaming Headset with Dolby Headphone 7.1 - słuchawki dla graczy

Corsair VOID PRO RGB USB Premium Gaming Headset with Dolby Headphone 7.1 – słuchawki dla graczy

Razer Thresher 7.1 – słuchawki dla graczy

Headset Razer Thresher to jedne z najlepszych słuchawek gamingowych. Model doceniany jest przez graczy, którzy korzystają z niego zarówno na PC, jak i konsoli do gier – dostępne są warianty na PlayStation 4 i Xbox One. Headset jest wyposażony w zintegrowany przycisk do regulacji głośności i chowany mikrofon – nie musisz więc wychodzić z gry, aby zmienić ustawienia dźwięku. Co najważniejsze, są to słuchawki bezprzewodowe wykorzystujące szybką łączność Bluetooth pozbawioną lagów. Ich zasięg wynosi nawet do 12 metrów, co jest szczególnie istotne w przypadku rozgrywki na konsoli. Wbudowany akumulator pozwala nawet na 16 godzin pracy, a jego zaletą jest szybkie ładowanie przez port USB.

 

Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset 20407 – słuchawki dla graczy

Wśród słuchawek gamingowych obsługujących dźwięk przestrzenny niewiele jest modeli, za które zapłacisz mniej niż 300 złotych. Takim produktem jest Trust GXT 363 – solidny headset 7.1 wyposażony w technologię wibracji basowych, stworzony z myślą o wymagających graczach. Wrażenie wibracji przy niskich tonach to duży atut tego modelu, choć – jak twierdzą użytkownicy – trzeba się do niego przyzwyczaić. Oprócz wysokiej jakości dźwięku słuchawki zasługują na uwagę ze względu na wygodny, ergonomiczny kształt – miękko wyściełane poduszki znalazły się tu nie tylko wewnątrz muszli wokół ucha, ale też na pałąku.

Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset 20407 - słuchawki dla graczy

Trust GXT 363 7.1 Bass Vibration Headset 20407 – słuchawki dla graczy

 

Trust GXT 350 Radius 7.1 Surround Headset – słuchawki dla graczy

Ostatnim modelem słuchawek 7.1 w zestawieniu jest kolejny headset marki Trust. Został on wyposażony w regulowany mikrofon, który pozwala na wygodną komunikację z innymi graczami. Za efekt surround odpowiadają wydajne, 50-milimetrowe przetworniki, a dzięki zamkniętej konstrukcji słuchawki idealnie izolują hałas z otoczenia. Headset jest bardzo wygodny i dość lekki. Poduszki, które okalają małżowinę, są wykonane z pianki typu memory foam. Zaletą tego modelu jest też wbudowany pilot do regulacji głośności, dzięki czemu dostosowanie dźwięku nie wymaga pauzowania gry. Wprawdzie jest to przewodowy headset stworzony z myślą o grze na PC, ale 2,5-metrowy kabel daje sporą swobodę ruchów w czasie rozgrywki.

 

Artykuł zewnętrzny.

Kategoria artykułu
Gry
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.