Nautica przestawia kolekcję zegarków na sezon jesień/zima 2019
Nautica przestawia kolekcję zegarków na sezon jesień/zima 2019

Nautica przestawia kolekcję zegarków na sezon jesień/zima 2019

Kolekcja Nautica Pier 25

Pierwszym z modeli zegarków Nautica na sezon jesień zima 2019 jest model Pier 25. Model ten posiada duża 48-milimetrową obudowę, która otacza mechanizm zegarka. Model Pier 25 jest wodoodporny, dlatego też może działać nawet na 200 metrach głębokości. Na tym jednak nie kończą się nawiązania do morskiego świata, ponieważ świetnie zaprojektowana tarcza reprezentuje nawiązania marki Nautica z morskim stylem, którą marka prezentuje od 1983 roku. Flagi używane jako indeksy świetnie prezentują się na kontrastowym tle, które dodatkowo zdobi efekt przypominający falę. 

Kolekcja Nautica Freeboard

W tym sezonie do kolekcji Nautica Freeboard dołączyły dwa modele, które przystosowują się do dynamicznego i swobodnego ducha właściciela. Jeden z modeli stworzony został z bransolety wykonanej ze stali nierdzewnej, która ma symbolizować siłę i nadać zegarkowi mocnego charakteru. Taki design sprawi, że pierwszy model z kolekcji Freeboard będzie świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Z kolei drugi wariant posiada silikonowy pasek, który został wypełniony podwójną dawką kolorów. Model ten przeznaczony jest dla osób, które poszukują czegoś komfortowego i dynamicznego. 

Kolekcja Nautica Caprera

Kolekcja Caprera stawia przede wszystkim na minimalistyczny styl. Zegarki z tej kolekcji charakteryzuje smukła, linearna tarcza, a także odporność na głębokości 50 metrów. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których każda minuta jest na wagę złota. Zegarki z kolekcji Caprera posiadają marynarski stylu, który został przemycony w detalach. To chociażby chromowana kombinacja morskich flag przedstawia nawiązanie modelu do morskiego świata. Modele z tej kolekcji występują w dwóch wersjach: ze skórzanym lub materiałowym paskiem. Kolekcja Caprera to idealny przykład tego, że klasyczny styl nigdy nie przeminie. 

Więcej informacji znajduje się na stronie dystrybutora.