Norman Parke kończy z „freakowymi” organizacjami MMA!

Norman Parke to dobrze znany polskiej publiczności zawodnik. Popularny „Stormin” po walce z Szeligą zapowiedział koniec z „freakowymi” eventami.

Z UFC do Fame MMA

Norman Parke to profesjonalny zawodnik MMA. Przez jego liczne występy wielu kibiców w Polsce i na Świecie zapomniało, że kiedyś Irlandczyk należał do najlepszej organizacji MMA. UFC zainteresowało się poczynaniami „Stormina” w 2012 roku. Wtedy to Norman Parke został zaproszony do wzięcia udziału w popularnym show The Ultimate Fighter, gdzie do wygrania był kontrakt z UFC. Irlandczyk wygrał finałową walkę z Colinem Flatcherem. W Amerykańskiej federacji stoczył 9 walk z czego 5 wygrał. Polskiej publiczności znany jest przede wszystkim z występów na KSW, gdzie toczył znakomite pojedynki przeciwko: Gamrotowi, Mańkowskiemu czy Sowińskiemu. Jego kariera skierowała się mocno w stronę „freakfightów”.

Norman Parke zagranicznym królem „freakfightów” w Polsce

Doświadczenie Normana było wielokrotnie wystawiane na próbę przez włodarzy „freakowych” organizacji. Walczył na zasadach boksu, kickboxingu czy w rzymskiej klatce. Na tych eksperymentach zbił fortunę.

Norman Parke stoczył w swojej karierze 38 zawodowych walk i w ostatnim czasie zapragnął powiększyć ten „dobytek” o kolejne starcia. Swoim wpisem w mediach społecznościowych zapowiedział koniec z „freakowymi” organizacjami.

Doszło do tego. Że dzisiaj zdecydowałem się opuścić wszystkie freakowe organizacje z Polski! Kończę z tymi organizacjami i koncentruje się dalej na mojej profesjonalnej karierze. Zrozumcie te decyzję. To już koniec!

Czy to ostateczna decyzja Irlandczyka? Czy popularny „Stormin” wystąpi jeszcze we freakowych organizacjach?

Źródło zdjęć: portal ufc.com, portal mmanews.pl.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Project Orion to sequel Cyberpunk 2077. CD Projekt RED potwierdził drugą część!

Project Orion, czyli tytuł roboczy drugiej części Cyberpunk 2077...

Google zamknie usługę Google Stadia w 2023 roku

Oficjalnie Google poinformowało o zamknięciu usługi Google Stadia w...

Jak przygotować samochód do zimy 2022/23? Poradnik

Zima zbliża się wielkimi krokami. Każdego dnia robi się...

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...

GTA za darmo! Pobierz kultową, 2-gą odsłonę gry DMA Design

Wielka kradzież samochodów - kultowa seria, którą zna prawie...
Tomasz Chruściel
Tomasz Chruścielhttps://menworld.pl
Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!