Nowa kolekcja 50 style ACTIVE SUMMER
Nowa kolekcja 50 style ACTIVE SUMMER

Nowa kolekcja 50 style ACTIVE SUMMER

Outfit na wakacje. Nowa kolekcja od 50 Style

Kolekcja strojów kąpielowych w sklepach 50 Style zachwyca fasonami dopasowanymi do każdego typu sylwetki oraz iście letnimi printami. Przywodzą one na myśl gorące plaże pod kokosowymi palmami. Aby stworzyć wakacyjny total look, do stroju wystarczy założyć wygodne klapki i zaopatrzyć się w ręcznik w kolorowe printy.

Dodatkowo w najnowszej kolekcji 50 style ACTIVE SUMMER znalazły się inspiracje, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, aby wyglądać stylowo. Na przykład jednoczęściowy strój można potraktować jak body, założyć na niego szorty, kurtkę i voilà. Stylizacja na wyjście z przyjaciółmi, gotowa! Z kolei w kolekcji męskiej znalazł się bogaty wybór boardshortów. W sam raz na plażę.

Wakacje to nie tylko plaża

Jednak wakacje to nie tylko czas spędzany na wypoczynku – w kolekcji znajdują się t-shirty z nadrukami, topy, neonowe bluzy, modne skarpetki oraz obuwie, które pozwolą poczuć się wygodnie w każdej sytuacji, a zarazem znakomicie wpasować się w aktualnie panujące trendy. Każdą stylizację uzupełni plecak, do którego zmieszczą się najważniejsze rzeczy. W wakacyjnym ekwipunku znajdzie się także miejsce na okulary słoneczne – w ofercie znalazło się bardzo wiele szalonych kształtów i kolorów. Keep calm and stay #activetogether! 

Kolekcję znajdziecie nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sieci pod adresem: https://50style.pl/

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Chyłka czwarty sezon już niebawem na ekranach. Chyłka - Inwigilacja
Chyłka czwarty sezon już niebawem na ekranach. Chyłka – Inwigilacja