Connect
To Top

Nowe BMW Serii 1 to nie tylko większy grill

Nowe BMW Serii 1 właśnie zostało zaprezentowane. W trzeciej generacji kompaktu klasy premium zastosowano po raz pierwszy nowoczesną konstrukcję z napędem na przednie koła. Oprócz tego model ten oferuje świeży design i najnowsze rozwiązania z zakresu łączności.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Nowe BMW Serii 1 dostępne od września

Trzecia generacja BMW serii 1 zostanie zaprezentowana publiczności po raz pierwszy w BMW Welt w Monachium w dniach 25-27 czerwca 2019 r. To w ramach prezentacji nowej platformy BMW Group #NEXTGen. Miejscem targowej premiery nowego BMW serii 1 będzie Międzynarodowa Wystawa Samochodów (IAA) we Frankfurcie nad Menem we wrześniu 2019 roku. Wprowadzenie na rynki na całym świecie nastąpi od 28 września 2019 r.

Dotychczas wyprodukowano ponad 1,3 mln sztuk tego modelu. BMW Serii 1 trzeciej generacji będzie oferowana z napędem na przód, a także na wszystkie koła. Ma to w praktyce oznaczać więcej przestrzeni przy niemal takiej samej powierzchni. Szczególnie odczują to pasażerowie na tylnych miejscach. Zwiększyć ma się także pojemność bagażnika. Nowe BMW serii 1 oferowane będzie wyłącznie w wersji 5-drzwiowej. Ma mierzyć 4319 mm. To oznacza, że będzie o pięć milimetrów krótsze od poprzednika. Szerokość (obecnie 1799 mm) zwiększyła się o 34 mm, a wysokość (1434 mm) o 13 mm. Rozstaw osi wynosi 2670 mm, jest więc o 20 mm krótszy niż w drugiej generacji.

Nowe BMW Serii 1. Jak się Wam podoba?

Nowe BMW Serii 1. Jak się Wam podoba?

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.