119
Views

Chyba nie ma drugiego takiego producenta elektroniki na świecie, którego premiery wzbudzałyby takie zainteresowanie. Gigant z Cupertino szykuje się do premiery nie tylko iPhone czy zegarków Watch Series. Na rynku zadebiutują także słuchawki Apple. Modele AirPods Pro 2 i AirPods Max pojawią się na rynku w tym roku.

Nowe słuchawki Apple jeszcze w tym roku. W końcu!

Słuchawki Apple zrewolucjonizowały rynek. Kiedy AirPods pierwszej generacji debiutowały na rynku, wszyscy naśmiewali się, że będzie to zestaw, który można łatwo zgubić. Być może jest w tym ziarnko prawdy, jednak z czasem okazało się, że inni producenci zaczęli brać przykład z giganta z Cupertino i prezentowali podobne konstrukcje. Dziś w ofercie Apple znajdziemy cztery pary słuchawek – AirPods drugiej i trzeciej generacji, AirPods Pro i AirPods Max.

słuchawki apple airpods
Nowe słuchawki Apple zadebiutują w jeszcze w tym roku! Co wiemy o AirPods Pro 2 i AirPods Max?

Przeczytaj także: Apple rezygnuje z iPoda touch. Dopiero teraz, w 2022?!

Dwa ostatnie modele prawdopodobnie w tym roku doczekają się aktualizacji. O premierze słuchawek Apple AirPods Pro 2 mówi się od jakiegoś czasu i wszystko wskazuje na to, że gigant z Cupertino w końcu zaprezentuje drugą generację tego modelu. Słuchawki AirPods Max również mają doczekać się aktualizacji. Czego więc możemy spodziewać się po apple’owskich słuchawkach w tym roku?

Duże i małe zmiany w przypadku AirPods Pro 2 i Max

Jak podaje Mark Gurman z Bloomberga, Apple planuje wypuścić dwa nowe modele. Słuchawki Apple AirPods Pro 2 miałyby pojawić się jesienią tego roku, czyli dokładnie trzy lata po premierze pierwszego modelu. Zmiany dosięgną zarówno designu, jak i technologii. Sugeruje się, że trzon słuchawek będzie mniejszy (o ile w ogóle będzie obecny), a producent zastosuje w słuchawkach szereg czujników, które rzekomo będą miały monitorować funkcje zdrowotne użytkownika. Co więcej, słuchawki miałyby wspierać bezstratną jakość muzyki Lossles Audio dostępne w Apple Music.

W przypadku słuchawek Apple AirPods Max drugiej generacji mówimy o mniejszych zmianach. W sumie to zmiany będą znikome, ponieważ jak sugeruje Mark Gurman, 2. generacja nausznych słuchawek Apple doda tylko nowe wersje kolorystyczne. Apple słynie z tego typu ruchów, dlatego nikogo by to nie zdziwiło. Analityk nie podał przybliżonej daty premiery “nowych” AirPodsów Max.

Źródło: GameRevolution

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.