Site icon MenWorld.pl

Nowości w Xbox Game Pass. W co zagramy?

Już jutro Microsoft zaktualizuje Xbox Game Pass. Co nowego czeka na posiadaczy abonamentu? Może i nie są to “wybitne” tytuły, jednak myślę, że warto rozważyć ich instalację.

Już jutro, posiadacze Xbox Game Pass dostaną dostęp do dwóch gier. Pierwsza to Norco, która jest przygodówką point & click. Naszym celem będzie odnalezienie brata głównego bohatera, który zaginął. W grze poznamy rafinerie, centra handlowe oraz, uwaga – rowy melioracyjne Nowego Orleanu. Gra wygląda tak:

Norco - Exclusive Gameplay Trailer [Play For All 2021]

Nowości w Xbox Game Pass

W abonamencie EA Play, który jest dostępny dla posiadaczy Xbox Game Pass Ultimate od jutra dostępna będzie gra F1 2021. Mowa tu o graczach konsolowych. Co nowego? Przede wszystkim tryb fabularny, który pozwala na utworzenie własnego kierowcy oraz pięcie się na szczeblach kariery.

Nieco później, a konkretnie 31 marca, posiadacze abonamentu będą mogli pobrać grę Weird West. Mowa tutaj zarówno o “konsolowcach”, “PC-towcach”, jak i osobach korzystających z chmury. Jak sugeruje nazwa, możemy poznać alternatywny, a przy okazji mroczny Dziki Zachód. Gra jest typowym, klasycznym RPG. Wcielamy się w rolę rewolwerowca, który przemierza różne lokacje i, rzecz jasna, musi zmierzyć się z wieloma przeciwnikami.

Co prawda posiadacze PC Game Pass już posiadają do niej dostęp, ale warto wspomnieć, że 29 marca na konsole Xbox Series X oraz S pojawi się fajna strategia Crusader Kings III. Zdecydowanie polecam.

Jeśli nie korzystaliście jeszcze nigdy z abonamentu, pierwszy miesiąc Xbox Game Pass Ultimate możecie mieć za 4 zł. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Nowości w Xbox Game Pass. W co zagramy?
Nowości w Xbox Game Pass. W co zagramy?

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Exit mobile version