Nowy iPad będzie posiadał ogromny wyświetlacz. 16-cali w tablecie Apple?

Oferta Apple pod względem tabletów cały czas się powiększa. Gigant z Cupertino szykuje jednak urządzenie, które będzie zdecydowanie większe niż dotychczasowe zaprezentowane. Nowy iPad ma mieć podobno 16-cali. Czy w to w ogóle ma sens?

16-cali w tablecie to nie za dużo?

Oferta urządzeń od Apple co roku jest odświeżana, a co jakiś czas do portfolio dodawany jest nowy produkt, który ma przykuć uwagę klienta. Takim urządzeniem ma być nowy iPad, który ma zadebiutować w kolejnych miesiącach. Tablet ten będzie wyróżniał się na tle innych urządzeń Apple tego typu, ponieważ będzie miał aż 16-cali.

Nowy iPad Pro zastąpi Twój komputer? Lepszy będzie MacBook Air 2020
16-calowy iPad okaże się sukcesem?

Przeczytaj także: Składany iPad w drodze? Apple ma pracować nad urządzeniem!

Reklama

Apple ostatnio zaprezentowało dwa ciekawe modele tabletów – iPad 10 i iPad Pro, które napędzane są najnowszym procesorem M2, który znajduje się w laptopach amerykańskiego producenta. Tak mocna jednostka sprawia, że tablety pozwalają na swobodną pracę, co może sugerować, że gigant chce zastąpić nimi laptopy. Nowy iPad z przekątną 16-cali tylko by to potwierdził.

Nowy iPad zamiast MacBooka?

Najnowsze informacje mówią, że gigant z Cupertino pracuje nad 16-calowym iPadem. Mówimy więc tutaj o urządzeni, które swoimi wymiarami dorównuje niektórym MacBookom. Nowy iPad ma być skierowany przede wszystkim do grafików i projektantów, dla których tak duży wyświetlacz jest naturalnym narzędziem pracy.

Nowy iPad Pro zastąpi Twój komputer? Lepszy będzie MacBook Air 2020
Nowy iPad Pro zastąpi Twojego MacBooka?

Więcej informacji nie ma, więc nie wiemy, czy nowy iPad będzie urządzeniem z serii Pro, czy może standardowej. Niemniej jednak może się wydawać, że Apple powoli chciałoby zastąpić swoje laptopy tabletami. Do tych urządzeń przecież można również podłączyć klawiaturę i korzystać z niego właśnie jak z MacBooka. Firma stara się również wdrożyć do tabletów odchudzoną wersję MacOS, która zwiększyłaby ich możliwości.

Urządzenie miałoby zadebiutować w 2023 roku.

Źródło: 9to5mac

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama