Nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 – zobacz nowy zwiastun prywatnej bety

Pierwszy z dwóch weekendów Prywatnej Bety trybu wieloosobowego w Call of Duty: Black Ops 4 rozpocznie się już w ten piątek (3 sierpnia), najpierw na PlayStation 4. Gracze będą mogli sprawdzić 10 Specjalistów, 6 map oraz 6 trybów rozgrywki, a także nowe bronie, ekwipunek oraz serie zabójstw. Więcej detali zostanie ujawnionych w najbliższych dniach, ale szczegółowe informacje o testach można znaleźć w dedykowanym wpisie na blogu Activision

Posiadacze PlayStation 4 będą mogli zagrać jako pierwsi w prywatną betę. Będzie ona dostępna w dniach: piątek, 3 sierpnia od godziny 10:00 do poniedziałku, 6 sierpnia, do godziny 10:00. Gracze Xbox One będą mogli doświadczyć bety podczas drugiego weekendu, tj. od godziny 10:00 w piątek, 10 sierpnia do godziny 10:00 w poniedziałek, 13 sierpnia.

Właściciele PC także będą mieli możliwość pogrania w prywatną betę Call of Duty: Black Ops 4. Startuje od 10:00 w sobotę, 11 sierpnia i trwa do 10:00 w poniedziałek, 13 sierpnia. Wystarczy dostęp do konta Battle.net. Co ciekawe, osoby, które dokonają zakupu poprzez Battle.net otrzymają również pełny dodatkowy dzień – zaczynając o 10:00 w piątek, 10 sierpnia.

 

Zapowiedź Call of Duty: Black Ops 4

 

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

Polska w Lidze Narodów. Ta statystyka pokazuje, jak jest źle!

Polska w Lidze Narodów nie wygląda najlepiej. Wczorajsza porażka...

USB typu C w iPhone już w przyszłym roku!

Czas złącza Lightning powoli dobiega końca. Jak podają najnowsze...

Smartfon LG Rollable podbiłby rynek, gdyby został wydany..

Gdyby ten smartfon został wydany, nikt nie spojrzałby na...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj