Connect
To Top

Nowy zwiastun Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się na całym świecie 12 października, ale niektórzy fani będą mieli szansę na wcześniejsze spędzenie czasu z grą wieloosobową, już w sierpniu poprzez prywatną betę Multiplayer.

Call of Duty: Black Ops 4 – zobacz nowy zwiastun prywatnej bety

Pierwszy z dwóch weekendów Prywatnej Bety trybu wieloosobowego w Call of Duty: Black Ops 4 rozpocznie się już w ten piątek (3 sierpnia), najpierw na PlayStation 4. Gracze będą mogli sprawdzić 10 Specjalistów, 6 map oraz 6 trybów rozgrywki, a także nowe bronie, ekwipunek oraz serie zabójstw. Więcej detali zostanie ujawnionych w najbliższych dniach, ale szczegółowe informacje o testach można znaleźć w dedykowanym wpisie na blogu Activision

Posiadacze PlayStation 4 będą mogli zagrać jako pierwsi w prywatną betę. Będzie ona dostępna w dniach: piątek, 3 sierpnia od godziny 10:00 do poniedziałku, 6 sierpnia, do godziny 10:00. Gracze Xbox One będą mogli doświadczyć bety podczas drugiego weekendu, tj. od godziny 10:00 w piątek, 10 sierpnia do godziny 10:00 w poniedziałek, 13 sierpnia.

Właściciele PC także będą mieli możliwość pogrania w prywatną betę Call of Duty: Black Ops 4. Startuje od 10:00 w sobotę, 11 sierpnia i trwa do 10:00 w poniedziałek, 13 sierpnia. Wystarczy dostęp do konta Battle.net. Co ciekawe, osoby, które dokonają zakupu poprzez Battle.net otrzymają również pełny dodatkowy dzień – zaczynając o 10:00 w piątek, 10 sierpnia.

 

Zapowiedź Call of Duty: Black Ops 4

 

More in Gry

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media