Xiaomi Mi Store Arkadia Warszawa

Oferty specjalne na otwarcie warszawskiego salonu Xiaomi

Xiaomi w Warszawie

Aby zapewnić wszystkim polskim fanom Xiaomi dostęp do produktów w promocyjnych cenach (również tym, którzy mieszkają daleko od stolicy), większość ofert specjalnych będzie dostępna online, na stronie Mi-home.pl. 12 maja od 10:00 co 3 godziny będą pojawiać się tam nowe produkty w specjalnych, obniżonych cenach. Łącznie daje to pięć wyprzedaży błyskawicznych: o godz. 10, 13, 16, 19 i 22. Nie oznacza to jednak, że w sklepie stacjonarnym na klientów nie będą czekać promocje.

 

Prezenty na otwarcie sklepu

Każdy, kto 12 maja dokona dowolnego zakupu w Mi Store w Arkadii, otrzyma T-shirt z nadrukiem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Uwagę osób, które będą tego dnia poszukiwać wyjątkowo dobrej oferty na zakup smartfona, przykuje natomiast Xiaomi Redmi 4X. Telefon wyposażony w 32 GB pamięci, 3 GB RAM, ośmiordzeniowy procesor i pojemną baterię (4100 mAh), 12 maja będzie dostępny w cenie 599 zł.

 

Mi Store w Warszawie

Taki sposób zorganizowania promocji z okazji otwarcia Mi Store w Warszawie podyktowany jest troską o komfort i bezpieczeństwo osób, które planują odwiedzić sklep pierwszego dnia działalności. Zamiast oferować produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, ale w symbolicznej ilości, operator sklepu planuje regularnie wprowadzać promocje na popularne urządzenia oraz kontynuować tradycję weekendowych wyprzedaży błyskawicznych w e-sklepie Mi-home.pl.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Sennheiser Momentum On-Ear vs. Sennheiser Momentum Over-Ear Wireless