Oliver Kahn stanowczo o sytuacji Roberta Lewandowskiego. Bez złudzeń

Robert Lewandowski podczas jednej z konferencji prasowych reprezentacji Polski jasno i wyraźnie oznajmił, że nie chce grać już w Bayernie Monachium. Oliver Kahn, dyrektor sportowy niemieckiego klubu wydał stanowcze oświadczenie, które z pewnością nie spodoba się polskiemu napastnikowi.

Oliver Kahn stanowczo na temat przyszłości „Lewego”

Oliver Kahn, legendarny niemiecki bramkarz, a obecnie dyrektor sportowy Bayernu Monachium wypowiedział się na temat sytuacji Lewandowskiego w bawarskim klubie. Podczas konferencji prasowej, na której zaprezentowano Sadio Mane, padło kilka pytań na temat przyszłości napastnika Bayernu.

Przeczytaj także: Grzegorz Krychowiak wzbudza ogromne zainteresowanie klubów. Będzie transfer?

Reklama

Kahn zapytany o sytuację Polaka i kwestię transferu odpowiedział jasno i stanowczo. Robert Lewandowski ma kontrakt ważny do 2023 roku i klub „z radością zobaczy go na pierwszym treningu”. Niemiec na tym zakończył temat transferu polskiego napastnika do innego klubu.

oliver kahn robert lewandowski
Dyrektor sportowy, a kiedyś bramkarz klubu z Monachium oznajmił, że Lewandowski ma kontrakt do 2023 roku i na tym drużyna się skupia.

Bayern nie puści napastnika do Barcelony? Robert Lewandowski wypełni swój kontrakt?

Zarówno Robert Lewandowski, jaki i FC Barcelona nie ukrywają, że są mocno zainteresowani współpracą. W tej chwili jednak nie widać porozumienia na linii Bayern Monachium – Barca w kwestii transferu Polaka. Władze niemieckiego klubu nie wierzą, że hiszpański zespół jest w stanie spełnić wymagania finansowe. Według informacji Bawarczycy wołają za Polaka 60 mln euro.

Jest to bardzo duża kwota dla FC Barcelony, która przecież znajduje się w dużym kryzysie finansowym. Katalończycy oznajmiają, że na transfer Polaka mogą przeznaczyć 40 mln i płacić mu po 10 mln miesięcznie. Khan oznajmił jednak, że na tę chwilę nie myślą o większej ofercie za piłkarza, ponieważ ich zadaniem jest zapewnienie niemieckiemu klubowi jak największych szans na odnoszenie sukcesów zarówno na niemieckich boiskach, jak i na arenie międzynarodowej.

Źródło: meczyki.pl/opr. własne

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama