91
Views

Mowa o rozszerzeniu gry wydawanej przez Private Division oraz studio Roll7. OlliOlli World: VOID Riders to deskorolkowa platformówka, która została bardzo pozytywnie przyjęta wśród fanów gier zręcznościowych.

Gra jest dostępna tak naprawdę na wszystkie platformy: PS4 i PS5, Xbox X/S, oraz One, Nintendo, a także na PC. Fani tytułu mogą wybrać dwie opcje: dostęp indywidualny lub Rad Edition, a także przepustka na rozszerzenia. Wybierając Rad Edition dostajemy “podstawę”, VOID Riders, a także kolejne rozszerzenie, które ma pojawić się pod koniec bieżącego roku. Otrzymamy również deskę Bliskie Spotkanie w formie cyfrowego przedmiotu. Jak wygląda OlliOlli World: VOID Raiders? Zobaczcie zwiastun.

OlliOlli World: VOID Riders – deskorolkowa platformówka

OlliOlli World od swojego zarania było tytułem, który celebruje ekscentrycznych i niesztampowych bohaterów, a prace nad najnowszym rozszerzeniem dały nam pretekst, by podkręcić ten aspekt jeszcze bardziej – wcieliliśmy w życie pomysły dosłownie nie z tego świata”, opowiada John Ribbins, dyrektor kreatywny w Roll7. „Ci nieustraszeni odkrywcy galaktyki przybywają, aby zwrócić się o twoją pomoc, pora więc raz jeszcze sięgnąć po deskę, wyśrubować rekordy i zdobyć zupełnie nowy sprzęt, godny twojego niebotycznego stylu”.

Zdawałoby się, że w grze, w której mamy do czynienia z gadającymi żabami, żyjącymi lodami i dętkowymi niedźwiedziami, poprzeczka dziwności jest zawieszona bardzo wysoko. Roll7 nie przeszkodziło to w wymyśleniu kosmitów, od których czacha dymi, i zaprzęgnięciu sił lewitacji, które rzucą wyzwanie każdemu czarodziejowi skejtu”, mówi Mika Kurosawa, główna producentka w Private Division. „Nie możemy się doczekać, aż gracze zawitają w OlliOlli World: VOID Riders, pierwszym z dwóch wspaniałych rozszerzeń, które zaplanowaliśmy dla gry”.

OlliOlli World: VOID Riders - zręcznościówka już dostępna
OlliOlli World: VOID Riders - zręcznościówka już dostępna

Szczegóły na temat tego tytułu znajdziecie klikając w ten link.

Kategoria artykułu
Gry
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.