Opel Insignia Grand Sport – zima Ci nie straszna

Nowa Insignia Grand Sport na wiele sposobów dba także, by kierowca i pasażerowie podróżowali w cieple. Koło kierownicy jest podgrzewane, a maty grzejne są zainstalowane nie tylko w przednich fotelach, ale i na skrajnych miejscach tylnej kanapy. Z przodu intensywność ogrzewania jest regulowana, a w przypadku opcji automatycznego podgrzewania siedzeń funkcją tą można sterować nawet przez menu personalizacji na wyświetlaczu systemu multimedialnego.

W nowym Oplu Insignii można łatwo poczuć ciepło i komfort, a lepsza widoczność dzięki podgrzewanej przedniej szybie sprzyja bezpieczeństwu wszystkich użytkowników dróg

— powiedział Peter Christian Küspert, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej w firmie Opel.

Nowy Opel Insignia Grand Sport z zimowymi dodatkami

Zimowe dodatki, które umilą podróż.

Podgrzewanie siedzeń i kierownicy działa nie tylko przy włączonym silniku, ale także wtedy, gdy zostanie on zatrzymany przez funkcję Start/Stop. Wraz z ogrzewaniem tylnej szyby włączają się także elementy grzejne w lusterkach bocznych, aby poprawić widoczność do tyłu.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu, także cieplnego, fotel kierowcy z elektryczną regulacją w 18 kierunkach i atestem AGR (Akcji na rzecz Zdrowych Pleców) jest również wyposażony w funkcje masażu i wentylacji.

Nowy Opel Insignia Grand Sport z zimowymi dodatkami

Dzięki opcjonalnemu zdalnie sterowanemu ogrzewaniu postojowemu ciepło w przedziale pasażerskim nowej Insignii może zapanować zanim jeszcze ktokolwiek wsiądzie do samochodu. Fabrycznie montowane ogrzewanie postojowe włącza się pilotem zdalnego sterowania z funkcją programowania czasu. System można również zaprogramować tak, by włączał się automatycznie na podstawie zmierzonej temperatury.

Nowy Opel Insignia Grand Sport z zimowymi dodatkami