Site icon MenWorld.pl

POCO M3 za mniej niż 300 złotych? Tylko na AliExpress!

Jeśli poszukujecie nowego smartfona, to dziś jest świetna pora na złapanie świetnego urządzenia w jeszcze lepszej cenie. Smartfon POCO M3 będzie dziś dostępny na AliExpress za jedynie 270 złotych! W tej cenie nie znajdziecie lepszego telefonu.

POCO M3 za 270 złotych! Promocja startuje już dziś!

Na rynku znajdziemy wiele smartfonów w przeróżnych cenach, jednak nie w takiej! POCO M3 to smartfon, który z pewnością zadowoli niejednego użytkownika. Teraz będziecie mieli okazję go złapać w niezwykle atrakcyjnej cenie. Dziś, tj. 29 marca, w serwisie AliExpress o godzinie 21:00 ruszy promocja, w której smartfon Xiaomi POCO M3 będzie dostępny za jedynie 69 USD. W przeliczeniu jest to jedynie 270 złotych!

Jest jednak pewien haczyk, jak zawsze. Promocja ma obejmować jedynie 100 sztuk M3, więc naprawdę trzeba będzie mieć sporo szczęścia, żeby ustrzelić smartfona w tak niskiej cenie. Nie ukrywam, zainteresowanie będzie ogromne. Kod promocyjny na smartfona pojawi się chwilę przed 21:00 na oficjalnej stronie wydarzenia.

POCO M3 za mniej niż 300 złotych? Tylko na AliExpress!
O 21:00 na stronie AliExpress pojawi się kod, dzięki któremu smartfon POCO M3 będzie można kupić za 270 złotych!

Co potrafi smartfon od Xiaomi?

Nie ma co ukrywać, Xiaomi POCO M3 nie jest flagowcem, a raczej niskobudżetowym urządzeniem. Specyfikacja smartfona jest zadwoalająca i spełni oczekiwania niewymagającyh użytkowników. W cenie 270 złotych nie znajdziemy lepszego smartfona!

Telefon POCO wyposażony został w procesor Qualcomm Snapdragon 662. Na pokładzie znalazło się 4GB pamięci RAM LPDDR4X oraz 64 GB pamięci UFS 2.1 lub 12 GB UFS 2.2 Na próżno szukać smartfona z tak mocną specyfikacją w cenie 270 złotych!

Zdecydowanie najmocniejszą stroną smartfona jest jego bateria. M3 został wyposażony w akumulator o pojemności 6000 mAh! Kilka dni na pojedynczym ładowaniu to dla niego “bułka z masłem”! Smartfon posiada wyświetlacz w FullHD+, potrójny aparat z głównym obiektem 48 Mpx, Dual SIM i szybką ładowarkę w zestawie.

Poco M3
POCO M3 za 270 złotych? Naprawdę warto!
Exit mobile version