147
Views

Smartfony chińskiej marki kojarzą się przede wszystkim z wysoką wydajnością i bardzo atrakcyjną ceną. Często nazywane są zabójcami flagowców. POCO planuje stworzyć smartwatch. Czy będzie tak dobry jak telefony producenta?

Producent wkroczył na rynek z przytupem

Marka POCO może mówić o dużym sukcesie. W 2018 roku na rynku pojawił się jej pierwszy smartfon. F1, bo tak właśnie nazywał się ten model, oferował zabójczą dla wielu flagowców wydajność. Wszystko to dostępne było w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu marka zyskała sobie konsumentów.

Przeczytaj także: Ładowanie o mocy 150 W standardem w smartfonach Xiaomi?

Teraz w ofercie chińskiego producenta znajduje się kilka innych modeli, które mogą poszczycić wysokim stosunkiem wydajności do ceny. Okazuje się jednak, że producent chce rozszerzyć swoją działalność i przygotowuje smartwatch. Pierwsze informacje na jego temat pojawiły się w sieci.

Smartwatch będzie tak dobry, jak smartfony POCO

W internecie znalazła się informacja dotycząca smartwatcha POCO. Model o kodowej nazwie M2131W1, według danych, prawdopodobnie zostanie wyprodukowany przez chińską firmę 70mai Co. Ltd. Firma ta posiada w swojej ofercie podobne urządzenia oraz kamerki samochodowe.

poco
POCO stworzy smartwatch. Będzie tak dobry jak smartfony?

Oczywiście na tak wczesnym etapie nie wiemy nic na temat samego smartwatcha POCO. Specyfikacja urządzenia jest nam nieznana, tak samo, jak orientacyjna data premiery. Urządzenie dopiero pojawiło się w bazie Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej.

Źródło: PhoneArena

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.