Site icon MenWorld.pl

Podstawowy iPhone 15 Pro będzie miał 256 GB pamięci!

Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię

iPhone 12 Pro. Fot. MenWorld

Według najnowszych raportów, Apple w końcu rezygnuje z wersji iPhone’a Pro z 128 GB pamięci. Podstawowy iPhone 15 Pro ma mieć minimum 256 GB pamięci wewnętrznej! Jednak jak można się domyśleć, cena urządzenia mocno pójdzie w górę!

Podstawowy iPhone 15 Pro z dużą zmianą

Jeśli należycie do osób, którym zawsze brakuje miejsca na telefonie, to Apple postanowiło ułatwić wam życie. Jak się okazuje, Apple wreszcie powiedziało dość i zdecydowało się na porzucenie 128 GB wariantu w wersji. Nowy podstawowy iPhone 15 Pro ma zapewnić użytkownikom 256 GB przestrzeni na dane.

Przeczytaj także: Wygląd iPhone 15 Pro na zdjęciach! Grubszy i z USB typu C!

Reklama

To jednak nie koniec zmian – zwiększona zostanie również maksymalna pojemność pamięci. Obecnie sprzedawany na rynku iPhone 14 Pro w swojej najbardziej pojemnej wersji oferuje maksymalnie 1 TB pamięci. Przecieki mówią, że jego następca ma być także dostępny w wersji 2 TB!

Pojemność i cena smartfona idzie w górę

Niestety, dla potencjalnych nabywców nadchodzącego modelu są również pewne niepokojące informacje. Według doniesień, ceny iPhone’a 15 Pro mogą wzrosnąć nawet o 200 dolarów. To może być efektem nie tylko większej pamięci, ale także innych usprawnień. iPhone 15 Pro oraz 15 Pro Max zostaną wyposażone w układ A17 Bionic, wytwarzany w kosztownym procesie 3 nm. Dodatkowo spodziewane są ramki z tytanu.

Jednym z największych przełomów w serii iPhone 15 będzie zmiana portu Lightning na USB-C. Apple usunie także przełącznik wyciszenia, który zostanie zastąpiony wielofunkcyjnym przyciskiem „akcji”.

Na premierę serii iPhone 15 będziemy musieli poczekać do 13 września. To jednak nie zostało jeszcze w żaden sposób potwierdzone. Jedno jest pewne – tanio nie będzie.

Źródło: WCCFTech

Exit mobile version