Ile będzie kosztował iPhone 15 Pro? Nie klikaj. Nie stać Cię
178
Views

Według najnowszych raportów, Apple w końcu rezygnuje z wersji iPhone’a Pro z 128 GB pamięci. Podstawowy iPhone 15 Pro ma mieć minimum 256 GB pamięci wewnętrznej! Jednak jak można się domyśleć, cena urządzenia mocno pójdzie w górę!

Podstawowy iPhone 15 Pro z dużą zmianą

Jeśli należycie do osób, którym zawsze brakuje miejsca na telefonie, to Apple postanowiło ułatwić wam życie. Jak się okazuje, Apple wreszcie powiedziało dość i zdecydowało się na porzucenie 128 GB wariantu w wersji. Nowy podstawowy iPhone 15 Pro ma zapewnić użytkownikom 256 GB przestrzeni na dane.

Przeczytaj także: Wygląd iPhone 15 Pro na zdjęciach! Grubszy i z USB typu C!

To jednak nie koniec zmian – zwiększona zostanie również maksymalna pojemność pamięci. Obecnie sprzedawany na rynku iPhone 14 Pro w swojej najbardziej pojemnej wersji oferuje maksymalnie 1 TB pamięci. Przecieki mówią, że jego następca ma być także dostępny w wersji 2 TB!

Pojemność i cena smartfona idzie w górę

Niestety, dla potencjalnych nabywców nadchodzącego modelu są również pewne niepokojące informacje. Według doniesień, ceny iPhone’a 15 Pro mogą wzrosnąć nawet o 200 dolarów. To może być efektem nie tylko większej pamięci, ale także innych usprawnień. iPhone 15 Pro oraz 15 Pro Max zostaną wyposażone w układ A17 Bionic, wytwarzany w kosztownym procesie 3 nm. Dodatkowo spodziewane są ramki z tytanu.

Jednym z największych przełomów w serii iPhone 15 będzie zmiana portu Lightning na USB-C. Apple usunie także przełącznik wyciszenia, który zostanie zastąpiony wielofunkcyjnym przyciskiem “akcji”.

Na premierę serii iPhone 15 będziemy musieli poczekać do 13 września. To jednak nie zostało jeszcze w żaden sposób potwierdzone. Jedno jest pewne – tanio nie będzie.

Źródło: WCCFTech

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.