Już za chwilę, już za moment, bo o 20:45 rozpocznie się na PGE Narodowy spotkanie Polska – Belgia w ramach Ligi Narodów. Znane są już składy obu drużyn na mecz.

Zaskoczeni? Czesław Michniewicz stwierdził, że dziś przeciwko Belgii zagramy ustawieniem 4-4-2. Pierwsza jedenastka Reprezentacji Polski wygląda następująco: 1 Szczęsny – 2. Cash, 3. Wieteska, 15. Glik, 5. Kiwior, 19. S. Szymański, 17. Żurkowski, 8. Linetty, 10. Zalewski, 9. Lewandowski, 20. Zieliński.

Polska - Belgia 14.06 - składy drużyn na mecz
Polska - Belgia 14.06 - składy drużyn na mecz

Kilka godzin temu prezentowałem podstawowe informacje na temat dzisiejszego spotkania Polska – Belgia. Cóż, szkoda, że ze składu “wypadł” między innymi Bednarek. Patrząc na składy, nasza Reprezentacja to przede wszystkim Włoska Liga. Przeanalizował to jeden z użytkowników Twittera.

Polska – Belgia 14.06 – składy drużyn na mecz

Nasi przeciwnicy postawili na grę ofensywną. Dlaczego tak sądzę? Belgowie będą nas atakować trzema napastnikami. Pomagać im będzie aż czterech pomocników. Oto skład drużyny na dzisiejszy mecz: Mignolet – Vertongen, Dendoncker, Alderweireld – T. Hazard, Witsel, Tielemans, Castagne – E. Hazard, Batshurayi, Mertens.

Przypomnijmy, spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie je można zobaczyć za pośrednictwem TVP 1 oraz online – na sport.tvp.pl. Trzymajmy kciuki za naszą drużynę!

Polska - Belgia 14.06 - składy drużyn na mecz
Polska – Belgia 14.06 – składy drużyn na mecz

Źródło zdjęcia: Profil Łączy nas piłka na Twitterze.