Polska vs Meksyk. Gdzie oglądać nasz mecz otwarcia?

To już dziś! Polska rozegra swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Czy Meksyk okaże się za mocny? Czy Polacy zamkną buzie wszystkim krytykom? A może skończy się remisem? Odpowiedzi na te pytania zaczniemy dostawać o 17:00. Gdzie oglądać mecz Polska vs Meksyk?

Polacy czekają na wyjście z grupy prawie 40 lat!

Reprezentacja Polski w całej swojej historii występów na wielkich imprezach nie może pochwalić się wielkimi sukcesami. Na olimpiadzie udało nam się zdobyć złoto (1972) oraz dwa razy srebro (1976 i 1992). Z kolei na Mistrzostwach Świata nasze najlepsze miejsce to trzecia lokata, którą zdobyliśmy na mundialu w 1973 i 1986 roku. I to właśnie w 1986 roku, na mundialu, który notabene odbywał się w Meksyku, po raz ostatni wyszliśmy z grupy.

Nastroje polskich kibiców przed tegorocznym mundialem nie są zbyt optymistyczne, a ostatnie spotkanie z Chile tylko potwierdziło wszystkie obawy. Warto jednak pamiętać, że w tamtym meczu nie grały najważniejsze ogniwa tej reprezentacji. Polska vs Meksyk może wyglądać podobnie, jednak jest wiara, że uda się ten mecz wygrać. Czy po raz pierwszy od 1986 roku Polska da sobie szansę na wyjście z grupy na Mistrzostwach Świata?

Reklama

Polska vs Meksyk. Gdzie oglądać nasz mecz otwarcia?
Polska vs Meksyk. Gdzie oglądać nasz mecz otwarcia?

Polska – Meksyk. Gdzie oglądać mecz?

Spotkanie Polska vs Meksyk może być kluczowe w kontekście awansu do kolejnej fazy Mistrzostw Świata w Katarze. Wygrana może przybliżyć każdą z drużyn do wyjścia z grupy. Nie ma jednoznacznego faworyta tego spotkania, chociaż Meksykańscy dziennikarze twierdzą, że Polska jest drugą najgorszą drużyną Starego Kontynentu, która przyjechała na mundial.

Przeczytaj także: Meksykanie lekceważą naszą kadrę! „Druga najsłabsza drużyna z Europy”!

Kadra Polski na MŚ! Ci piłkarze pojadą do Kataru!
Czy Polakom uda się wygrać ich mecz otwarcia na mundialu w Katarze? fot. PZPN

Miejmy nadzieje, że takie podejście sprawi, że reprezentanci Polski poczują dodatkowy ogień i udowodnią Meksykanom, jak bardzo się mylą. Mecz Polska vs Meksyk rozpocznie się o 17:00 i będzie transmitowany na kanale TVP 1, TVP Sport, stronie internetowej TVP Sport i aplikacjach dostawcy.

DO BOJU POLSKO!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama