Poznaliśmy datę premiery iPhone 13! Gdzie oglądać wydarzenie?

Fani Apple mogą już zacierać ręce, ponieważ producent oficjalnie zapowiedział, kiedy iPhone 13 będzie miał swoją premierę.  Gdzie oglądać prezentację?

iPhone 13 z datą premiery!

Gigant z Cupertino przedstawi swój najnowszy smartfon 14 września 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 10 A.M czasu kalifornijskiego, czyli o 19:00 w naszym kraju. To oznacza, że Apple w tym roku pokaże iPhone 13 wtedy, kiedy zazwyczaj pokazywało swoje smartfony. W zeszłym roku premiera modelu „12” została przesunięta w czasie do października, a głównym tego powodem był wybuchu pandemii COVID-19. Teraz nie będzie miało to miejsca i telefon zostanie pokazany we wrześniu! 

Wydarzenie o nazwie California Streaming odbędzie się w formie zdalnej, zupełnie tak jak przed rokiem. Konferencję tę będzie można oglądać w internecie, na żywo. Wszystko będzie odbywać się na stronie Apple.com, za pośrednictwem kanału Apple w serwisie YouTube czy dzięki Apple TV. 

Telefon nie będzie jedyną premierą na wydarzeniu

iPhone 13 będzie głównym aktorem w tym spektaklu. Nowa generacja smartfona od Apple będzie posiadać m.in. inny układ aparatów (w przypadku wersji Pro i Pro Max) i przede wszystkim mniejszy notch, który jest krokiem do całkowitego wyeliminowania tego elementu z ekranu smartfona. Na pokładzie znajdzie się ekran z częstotliwością odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. 

Przeczytaj także: Apple Watch 7 będzie wyposażony w wielki ekran!

To jednak nie wszystko, bo premiera iPhone 13 nie będzie jedyną, która odbędzie się 14 września. Podczas California Streaming pokazany zostanie także Apple Watch Series 7, który będzie prezentował zupełnie nowy design. Można spodziewać się również nowego iPad i przede wszystkim nowych wersji systemów – iOS 15 i iPadOS 15! Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19:00 14 września! 

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

Elektryczne Volvo XC90 określi stan trzeźwości kierowcy i wykona odpowiednie ruchy

Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu jest niedozwolone i najczęściej...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj