Program Polska Bezgotówkowa i darmowy terminal płatniczy?
Program Polska Bezgotówkowa i darmowy terminal płatniczy?

Program Polska Bezgotówkowa i darmowy terminal płatniczy?

SponsoredMateriał zewnętrzny

Transakcje bezgotówkowe okazują się bardzo wygodne i komfortowe nie tylko dla klientów, ale także sprzedawców. Obecnie tego typu rozwiązania mogą stosować także mniejsze firmy, a pomóc może w tym skorzystanie z programu Polska Bezgotówkowa.

Udostępnienie odpowiednich urządzeń i zapewnienie finansowania, zdecydowanie ułatwia przedsiębiorcom wprowadzanie tego typu płatności. Jak do tego dochodzi? Choć gotówka wciąż stanowi ważną część obrotu, coraz więcej osób docenia wygodę oraz bezpieczeństwo, które niosą za sobą płatności bezgotówkowe. Z tego względu klienci oczekują ich już nie tylko w większych sklepach, ale i mniejszych placówkach czy punktach usługowych.

Rosnące oczekiwania wobec płatności bezgotówkowych

Przedsiębiorcy, którzy mają obawy związane z wprowadzeniem takich rozwiązań, mogą skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa i uzyskać darmowe terminale płatnicze. Pozwoli to uniknąć strat związanych z ewentualną utratą potencjalnych klientów.

Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z zakupów w miejscach, które przyjmują płatności jedynie gotówką. Firmy, które chcą uniknąć takich sytuacji, powinny rozważyć sięgnięcie po darmowy terminal płatniczy.

Inicjatorzy programu Polska Bezgotówkowa postanowili wyjść naprzeciw trendom dotyczącym obrotu bezgotówkowego, wpływając na zwiększenie liczby miejsc, gdzie akceptowane są płatności kartą, z wykorzystaniem darmowych terminali płatniczych. 

Do jakich przedsiębiorców skierowany jest program Polska Bezgotówkowa? 

Koncepcja programu, który został opracowany na podstawie wspólnej inicjatywy członków rynku usług płatniczych, polega na upowszechnianiu rozwiązań bezgotówkowych poprzez umożliwienie wprowadzania ich przez mniejszych przedsiębiorców. Dzięki darmowym terminalom płatniczym także niewielkie oraz średnie firmy mogą przyjmować płatności kartami płatniczymi.

Z uwagi na przeznaczenie programu, darmowy terminal płatniczy nie będzie natomiast przysługiwał przedsiębiorcom posiadającym więcej niż pięć placówek oraz takim, którzy wcześniej korzystali już z urządzeń do obsługi płatności bezgotówkowych.

Więcej o programie Polska Bezgotówkowa oraz warunkach, jakie trzeba spełniać, aby otrzymać darmowy terminal płatniczy, możesz przeczytać na https://bezgotowki.pl/. Firmy, które kwalifikują się do otrzymania darmowych terminali płatniczych, przez pierwszych 12 miesięcy nie podlegają również opłatom za dzierżawę urządzeń oraz prowizjom od transakcji – chyba, że obroty na darmowym terminalu płatniczym przekroczą limit 100 tysięcy złotych. 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Facebook nowym LiknedInem? Testowana jest nowa funkcja