...

Promocja Circle K na paliwo nadal trwa. Jak odebrać rabat?

Większość stacji paliwowych wycofało już swoje rabaty na paliwo, jednak promocja Circle K na paliwo nadal trwa! Jak odebrać rabat i płacić mniej za paliwo? Zobaczcie sami!

Promocja Circle K na paliwo dalej trwa!

Circle K było pierwszą siecią stacji paliw w Polsce, która uruchomiła program promocyjny, dzięki któremu kierowcy mogli płacić za paliwo o kilkadziesiąt groszy mniej. Niestety, czas promocji na wszelkich stacjach skończył się kilka tygodni temu, jednak wspomniana wyżej stacja ogłosiła właśnie, że utrzymuje promocję!

Przeczytaj także: Promocja na tańsze paliwo potrwa dłużej. Gdzie i do kiedy?

W ramach programu lojalnościowego Circle K Extra kierowcy dalej mogą korzystać z promocji na paliwo. Trzeba jednak przyznać, że rabat nie jest tak pokaźny, jak w przypadku letnich promocji, jednak w dalszym ciągu pozwala płacić mniej na paliwo. Jak z niego skorzystać?

Ubrania upierzesz na... stacji paliw Circle K. Sieć wprowadza tzw. pralkomaty
Stacja Circle K.

Jak skorzystać z promocji na stacjach?

Przede wszystkim trzeba zarejestrować się w programie Circle K Extra, a zrobić to możemy pod tym linkiem. Oczywiście potrzebna będzie nam aplikacja sieci, w której znajdziemy kartę do programu. Przy każdym tankowaniu trzeba więc pokazać naszą kartę.

Na stacji każdorazowo, kiedy kupimy 50 litrów paliwa, otrzymamy voucher rabatowy, który upoważnia do 10 groszowego rabatu na litrze na paliwa miles Diesel, miles 95 i SupraGAS. Promocja Circle K daje także 15 gr/l rabatu na paliwa milesPLUS 95, milesPLUS 98, milesPLUS Diesel i milesPLUS Diesel arktyczny. Jednorazowo z rabatem można zatankować maksymalnie 85 litrów paliwa.

To nie wszystko, ponieważ przy zatankowaniu 100 litrów paliwa promocja Circle K pozwala każdej osobie, która bierze udział w programie lojalnościowym stacji otrzymać voucher rabatowy -50% na kawę lub hot doga. 150 litrów paliwa to voucher dający 50 proc. zniżkę na myjnię automatyczną. Co więcej, do 2 listopada trwać będzie promocja, dzięki której za zatankowanie 20 litrów dowolnego paliwa z kartą EXTRA można odebrać kawę lub hot doga za 99 groszy.

Źródło: CircleK

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Infantino nazwany klaunem! Ostre słowa komentatora!

Gianni Infantino nie jest lubianą postacią w świecie piłkarskim....

Dariusz Szpakowski odebrał nagrodę z rąk Ronaldo!

Dariusz Szpakowski to legendarny komentator sportowy, który czarował swoim...

Finaliści Car Of The Year 2023 ujawnieni, a głosowanie w styczniu

Głosowanie na tytuł Car Of The Year 2023 zbliża...

Apple zagroziło usunięciem Twittera z App Store? Co na to Musk?

Echa przejęcia serwisu społecznościowego przez Elona Muska ciąg dalszy....

Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!

Awans reprezentacji Polski w najnowszym wirtualnym rankingu FIFA. Dzięki...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.