Przeciek GTA 6. Rockstar wydaje oświadczenie. Hakerzy szantażują!

Przeciek GTA 6, który wydarzył się na weekendzie, mocno zatrząsł siecią. Rockstar Games na pewno nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Fani obawiają się, że przeciek ten sprawi, że wydanie gry zostanie opóźnione. Wydawca wydał stosowne oświadczenie, a hakerzy w dalszym ciągu szantażują producenta popularnej serii.

Przeciek GTA 6 zszokował cały internet

GTA 5 jest z nami od 2013, więc nic dziwnego, że gracze na całym świecie oczekują jakiejkolwiek informacji na temat kolejnej odsłony popularnej serii. Przeciek GTA 6 dał im zdecydowanie więcej niż informacje, ponieważ hakerzy udostępnili dziesiątki filmów z gry. W sieci zagrzmiało, ponieważ internauci nie byli zadowoleni z wyglądu gry. Warto jednak podkreślić, że produkt jest daleki od finalnej wersji.

Przeczytaj także: Wyciek GTA 6? Czy tak będzie wyglądać najnowszy tytuł?

Niemniej jednak przeciek GTA 6 pokazał nam, że jednym z głównych bohaterów rzeczywiście będzie kobieta, co potwierdziło wcześniejsze plotki. Fani serii obawiają się jednak, że ze względu na atak hakerski i przecieki Rockstar Games postanowi opóźnić premierę gry. Czy naprawdę istnieje taki scenariusz?

Rockstar Games wydaje oświadczenie, a hakerzy w dalszym ciągu szantażują wydawcę!

Rockstar Games wydało oświadczenie, w którym potwierdzono, że doszło do włamania na serwery firmy i przejęcia poufnych danych dotyczących najnowszej gry. Przeciek GTA 6 mocno pokrzyżował plany wydawcy. Rockstar potwierdził, że wideo z rozgrywki rzeczywiście pochodzi z rozwijanej gry Grand Theft Auto. Wydawca uspokoił jednocześnie, że to wydarzenie nie wpłynie na rozwój aktualnych, jak i przyszłych projektów studia. Studio poda więcej informacji wkrótce, a Grand Theft Auto 6 zostanie zaprezentowane wtedy, kiedy będzie gotowe.

Przeciek GTA 6. Rockstar wydaje oświadczenie. Hakerzy szantażują!
Oficjalne oświadczenie Rockstar Games.

W posiadanie hakerów weszły nie tylko pliki prezentujące rozgrywkę w GTA 6, ale również kod źródłowy poprzedniej części. Cyberprzestępcy pozostają nieugięci i w dalszym ciągu szantażują studio. Oznajmili oni, że jeśli Rockstar Games nie spełni ich oczekiwań, wszystkie poufne dane, które trafiły w ich ręce, zostaną udostępnione w sieci. Jak z tym problemem poradzi sobie amerykańskie studio?

Źródło: Rockstar Games @Twitter

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nagość na Instagramie? Koniec z tym! Serwis wprowadza nowe rozwiązanie

Nagość na Instagramie to chleb powszedni, dlatego też Meta...

Rosjanie planują ucieczkę z Rosji? Wszystko przez słowa Putina!

Władimir Putin wygłosił orędzie do narodu rosyjskiego, w którym...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Wyprzedaż „Rozróba Rozwałek” na Steam. W promocji 400 gier

Na steam pojawiła się kolejna wyprzedaż, tym razem nosi...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj